Yeni yetkili ajanlar programi nuesoft teknolojileri güçlü bir büyüme yansitir

Nuesoft Technologies Inc bugün Yetkili Acenta Programi, saticilar, acenteler, danismanlar, ve NueMD tibbi uygulama yönetim yazilimi dagitmak için tibbi ofisleri ile çalisan diger profesyoneller hak kazanmak için yeni bir girisim duyurdu. Program daha fazla kolaylik ve müsteriler için seçenekler sunmak için satis kanallari artirirken motive Ajanlar için satis firsatlarini maksimize etmeyi hedeflemektedir.

“Nuesoft en basarili ve hizli büyüme bizi bu dolayli satis kanallari açmak için yol açti,” Nuesoft Teknolojileri Baskani ve CEO’su Mesut Alibakhsh söyledi. “Sadece biz Danisman genisleyen pazarda paylasmak için mükemmel firsatlar sunabilir, ama bizim özenle yapilandirilmis programi da saglanmasi Ajanlar ürün bilgisi ve potansiyel müsteriler için en iyi hizmeti sunmak için yetkisine sahip, insa etmek için bir çok degerli temel olusturmaktadir.”

NueMD saticilari ve kuruluslari veya tavsiye kaynagi olarak hareket bireyler; Yetkili Ajan atama iki ortak kategorileri olusur. Nuesoft bir online satis araç ve saldirgan bir tazminat plani içeren katilan ortaklari desteklemek için kapsamli bir altyapi gelistirdi.

“Biz is ortaklarinin basarilarini saglamak için bir ortam olusturduk,” Is Gelistirme Matt Parrack Direktörü dedi. “Biz Nuesoft ve Ajan ortaklar arasinda bir sanal entegrasyon olusturmak için internet tabanli teknoloji uygulamaktayiz. Bu onlarin temel yetkinlikler üzerinde odaklanmasini saglar ve onlari almak ve programda çalisan için gereken süreyi basitlestirecek. ”

Nuesoft en Yetkili Ajan Programi katilmak isteyen Bayiler, acente ve danismanlar (800) 401-7422, dahili Is Gelistirme Matt Parrack bir Nuesoft Teknolojileri Direktörü basvurmalisiniz. 213