piyanist sirri psikolojisi

Profesyonel bir konser piyanisti olarak ben zaman içinde herhangi bir durumda bana yardimci olan bir gizli psikoloji gelistirdik. Siz müzik is zor bir is oldugu için bana yardimci olan bir psikoloji gerek açikçasi, bakin. Eger zor oldugunu kabul emin degilseniz o zaman bu düsünün, siz kaç profesyonel konser piyanistlerinden biliyor musunuz? Nispeten, kaç doktor, avukatlar, muhasebeciler, araba satici, ögretmen veya hemsire biliyor musunuz? Eger resmi elde ediyor musunuz?

Çok çok az piyanistlerinden aslinda profesyonel bir konser kariyer yapmak olmasi bu o kadar da kolay olmayabilir bize gösteriyor. Bu nedenle, sürekli olarak ögretmenler içine hevesli konser profesyonellerinden yetenekli piyanistlerinden döner bir sektörde devam etmek, bir meslegin talepleri ile basa çikmak için sadece kisisel bir psikoloji gelistirmek gerekir ama, her seye mümkün olmadigini söylerken devam etmek .

Benim kisisel psikoloji gelistirilen ileri olursa olsun rekabeti veya is kendi taleplerinin beni itmek dört ana alanda odaklanarak içerir. Bu hayatimin zihinsel, duygusal, ruhsal ve fiziksel parçalaridir. Ancak, ben en odaklanmak ilk üçtür. Aslinda, yapmak kendimi, zihinsel, duygusal ve ruhsal parçalari benim fiziksel dünyada yansitilir üzerinde kontrol sahibi. Benim fiziksel dünyanin ne kadar ben duygusal ve ruhsal, zihinsel hissediyorum bir çiktisi oldugunu.

Yani, bir sey yapmak ya da ben kontrol edebilirsiniz üç sey dönüp benim kariyerimde bir sey elde etmek imkansiz gibi hissediyorum. Örnegin, en ben daha önce yaptigim bir sey daha farkli oldugunu geliyor yeni bir konser firsat var diyelim. Nitekim olarak, bu dogrudur. Birkaç ay içinde ben profesyonel bir orkestra ile kendi müzik bütün bir aksam konser sahne olacak. Bu dogru, ben, olusturmak düzenlemek ve 2004 yilinda bir hac yürüyüs sirasinda yazdigim paketi, sarkilari bir seçim “Santiago Yolu” dokuz hareketleri uygulama var.

Birçok insan için bu büyük bir girisim gibi görünüyor. Evet, öyle. Ama, gerçekten bu sekilde düsünmüyorum. Ben yaptim, ben onu halletmek asla. Bir an için kendimi zihin herhangi bir olumsuz durum içine çekilir almak için izin veremeyiz. Bu nedenle basa çikmak için, ben bunun üzerinden beni almak için benim ruhsal durum, duygusal durumu ve ruhsal durumuna açin.

Bu nasil çalisir? Mental durum tüm diyelim odak ilk. Benim ruhsal durum benim mantiksal zihin anlamina gelir. Bu isin akademik zorluklari yürütmek için geçmis deneyimlerini üzerine çeken beynimin bir parçasidir. Benim konser açisindan bu, is zorluklari ve benim beyin anlamaya oldugunu baska bir sey pratik, hazirlanmasi anlamina gelir. Ben her seferinde bir sey odaklanmak çok sey gidiyor zihinsel hayatta kalmak için mümkündür. Tamamlanmadan kadar bunu basarmak için ben tek bir görev benim enerji% 100 verir. Ben ögrendim kadar ya, ben pratik degilim, ben tek parça benim enerji% 100 verin, sonra ben 7 gün sonra tekrar 24 saat içinde tekrar yapmak. Ben bu formülü takip ederseniz ögrenme için tutma orani% 85 artar.

Duygusal, bana sonuç benim yolculugun bir parçasi oldugunu hatirlamak için çok daha kolay. Ben her seyi dogru alacak miyim? Muhtemelen degil. Ben ögrenmek umurumda degil bazilari, bu proje üzerinde çok sey ögreneceksiniz. Ama, Ögreniyorum her sey yakin zaman için kullanmak için araç içinde sikismis alacak. Ben hemen her seyi sakin olmaya ve digerleri yapabilecegim en iyi yapmak için benim gerçek amaci, beni rahatsiz izin eger benim duygulari islemek için daha kolay olacaktir.

Kendimi manevi parçalari her durumda çok önemlidir. Benim inanç sistemi benim kendi gerçegi olarak kabul birçok ögretileri içerir. Bu örnekler, ben her seyin bir nedeni olur inaniyorum. Bu nedenle, ne konser ve ne konser sirasinda olur olursa olsun kadar olur olursa olsun, her sey mükemmel.

Simdiye kadar bu projede çok sey ben sevmiyorum yasandi. Ama, bana manevi parçalari her yikama çikar biliyorum. Ben sonucu hakkinda endiselenmenize gerek kalmadan daha yüksek bir çagri zarf zorlayabilir. Ben en azindan aya isabet edecek Ben yildiz için vurursan gerçektir. Ve, daha önce kimse benim hakkimda ne derse desin, bu konser sirasinda veya sonrasinda hiç önemli degil. Ne gerçekten önemli ben yapiyor olmasi gerekiyordu yasiyorum ne yapiyorum ve bir seyler ögrenmek için gidiyorum olmasidir. Ruhsal ben ögrenmenin hayatin kendisi için önemli olduguna inaniyorum. Aksi takdirde, ne noktasi olacaktir?

Bulmak için kendi durumda mücadele varsa bazi cevaplar benzer psikoloji uygulamayi düsünün. , Dalis ve bir seyler ögrenmek. Eger ilk etapta sans yoksa daha çok daha iyi olacak. Daha önce dokuz senfoni yazili veya yapilan hiç. Ama, benim için, tek risk bir almayan.