o kadar adim ve sonuç almak

Ben antrenör Çogu küçük isletme sahipleri daha fazla kazanmak ve daha az çalismak istiyorum. Bu, tembel oldugu için bir masal dilek, bir arzu, ama gerçek bir özlem, hem de kisisel ve profesyonel yasamlarinda potansiyel ulasmak için aspirasyon degildir.

Is sahipleri için bu sonuçlari almaya baslamak için – daha az saat ve daha fazla para – onlar su anda daha daha yüksek bir seviyeye basari ilkeleri uygulamalidir.

En önemli ilkelerinden biri mümkün ne oldugunu haritalama edilir. 2009 yili kis büyük bir hikaye bu noktada göstermektedir. O zaman, ben mesgul projelerin daglarin altinda gömülü benim ev bilgisayar, çalisiyordu, küçük bir isitici beni sicak tutmak için bir çaba esti.

Bir anlik ileti tikladim, ben aceleyle benim IM yöneticisi odakli kadar. Ben sohbet bakti ve bir çift almak oldugu gibi geçmise beklenmedik bir yumru görmek için tamamen hazirliksiz oldu.

Kirmizi. Bu kilise ve okul benim kizil saçli kiz arkadasim oldu. Onunla temas vardi beri ne kadar olmustu? Neredeyse yirmi yil oldu. Vay.

Biz hizli bir sekilde sohbet basladi, ve sonra o IM-ing benim için bir nedeni var. “Ben Facebook ilanlari okuyun. Nasil her zaman bu kadar mutlu olabilir?”

Bam. Benim ofis koltugu geri almak zorunda kaldi. Kendimi bu sekilde görmemistim. Ama bir antrenör olmak benim egitimden onu soru benimle ilgili olmadigini biliyordu, ama onun hakkinda. Beni aramak ve iletisim kurmak için çaba gitmek için aci olmalidir.

Onu rahatsiz olabilir mi merak, bir telefon randevu planlanmis. Birkaç gün sonra, biz konustuk, ve tamamen kocasinin acimasiz basarili bir is çikarilmayi ve o aci backstabbing bunalmis bir dost kisi.

Durumun çirkinlik onun ailesinin gelecegi için bir kasvetli bir görünüm için neden, onu tartilir. Bu kocasinin lay-off mümkün ne hatirlayarak onu engelleyen, onu asagi tartilir açikti.

“Ne istiyorsun?” Diye sordum.

Bazi yansimasi sonra, “Ben ona degerli bir is istiyorum” dedi.

“Bu mümkün mü? ‘ Diye sordum.

“Ben ekonomi ne olmak ile. Bilmiyorum, ve bu kadar çok insan islerini kaybetme …”

Onu kesildi. “Ben kocan sadece hizli baska bir is alamiyorum mümkün oldugunu düsünüyorum, ancak daha yüksek bir o degerli bir ödeme.”

“Öyle mi?”

“Öyle degil mi? Sadece o son is en önemli kisi ne kadar söyledi, degil mi?”

“Ah, evet. Onlari çok para kazanmis. Onlar hala onu gerekir. Onlar seyler yapmak nasil soru sorma, aramaya devam.”

“Peki neden daha iyi bir is alamiyorum?”

“Biz küçük bir sehirde yasamak.”

“Öyle mi?”

“Onun daha iyi bir is alabilir sanirim. Hayir, haklisin. Yapabilir.”

Etkili bir koçluk soru kullanarak, “Sirada ne var?” Diye sordu

“Benim için olasi gücüne inanmak.”

Olasi gücünü – sadece bu ifade sevmiyor musun?

Eger olasi gücüne inanan varsa, ne inaniyor ki? Eger olabilirdi nelere dikkat cesaret ki? Benim kizil saçli arkadasim, ben ne olacagini emin degildi, ama o olasi gücüne düzenlenen eger o mutlu olacagini bilmiyordu.

Iki hafta sonra, onu tekrar duydum.

“Sana tesekkür etmek istedim,” diye basladi, ve sonra sulu kismi var. “Kocam Onlar da onu tedavi. Bu-isini seviyor inanmazlar. Geçen hafta bir is var, ve en iyi parçasi onun son is yaptigi daha yapiyor olmasidir.”

En kisa sürede o kendi hayatinda gösterilmesini nasil kaymistir olarak, onun bütün ailenin kosullar degisti. Bana ne bir esin inanci olabilir etkisini oldu hayran. O yapmak zorunda onun dogal iyimser kendini fis geri döndü. Bu tüm durum enerji için yeterli oldu. Ona bir sonraki profesyonel seviyeye ulasmak için gerekli yapmak için kocasi olan inancini yeterliydi.

Su anda durdurmak ve hayatinda ne durumda su anda bazi enerji ihtiyaci yazin. Bakmak ve olasi gücüne inaniyoruz Simdi “? Mümkündür Neler Var”, sormak ve yasam ve is size istediginiz sonuçlari elde.