ne basari ve bunu nasil elde edebilirsiniz

Basarili olmak için, önce basari gerçekten ne oldugu hakkinda net olmasi gerekir. Ancak o zaman arzu basariya ulasmak için bir basamak olacak tam olarak anlamaya alacak. Eger kendinize soruyorsunuz gibi ne basari oldugunu ve bunu basarmak nasil, önce etrafina bak. Basarili insanlar görüyor musunuz? Eger anlasmazlik basini sallayarak, o zaman Basari gerçek anlamini anlamak için henüz.

Herkes, evet SIZ bu dünyada tüm yasam nefes boyunca en az bir kez basari asamasi geçirdi dahil olmak üzere herkes,. Basari bir dönüm noktasi araciligiyla elde etmis bir sey olmak zorunda degildir. Hatta ilk bebek adimlar basari olarak kabul edilmektedir.

Bazi ne olursa olsun gol kalitesi, hedeflerine toplanti olarak tanimlarsiniz Bazi insanlar, büyük bir basari basari tanimlamak isteyebilirsiniz. Hatta bir banka soymaktan basari bir tür! Bu hedef oldugunu ve bunu basarmak basardi Yani, o zaman sonuçta bir basari olarak kabul IS.

Bir sikke taraf için her zaman vardir. Basari oldugunda, ayni zamanda basarisizlik olacaktir. Bu 2 her zaman birbirine bagli ve bu sadece size ulasmak istediginiz seyi elde etmek için alamadim, neden, arkanizda düsen ve basarisiz sona erecek nedeni vardir.

Bir plan yapin ve bir gergin ip üzerinde yürüyor gibi takip – sürekli ancak henüz kesinlikle. Bir plan yapmak ve takip etmek sadece sen, bir sermaye F, basarisizliga götürecek bir plan yapmak için ama takip DEGIL ise, basariya götürecektir.

Her gün basarili bir gün olabilir. Hiç kimse bizim gün bir basari veya diger bir sekilde bize söyleyebilir. Biz kendi kaderini olusturmak ve bunu yapmak için, bir amaç veya gerekçelerle her gün yasiyor. O kadar canli ve bu dindir gibi bagli. Bu insan irkinin sadece% 85 her zaman ne yapmak istedigini yapiyor sonunda oldugu tahmin edilmektedir ki sasirtici.

Basari gibi, biz var basari miktarini ölçmek için makineler agirliginda bir metre cetvel yok, soyut. Bu nedenle, bu basariya giden yolda daha da zor hale getirir. Ancak basarilarinizi ve basari not seçebilirsiniz. Bazilarina göre, bu açik yazili hedefleri olan insanlar zaman daha kisa bir süre içinde daha fazla elde etmek egiliminde oldugunu inaniyordu. Hedefleri karalama ve ne fakirler zaman sadece bir atik oldugunu düsünüyorum olsa da, tekrar düsünün.

Bilinçli, bu tüm thrash düsünebilirsiniz. Ama sadece bir kagit parçasi üzerinde gol not düsme tarafindan, zihninizi size yapmaniz gereken seyleri hatirlatti ve bilinçaltinda, her zaman istedim oldugunuz hedeflere dogru çalisacaktir tutar gibi çalisacagini biliyor muydunuz.

Bütün tabii ki bu da disiplin biraz alir. Yukarida degindigimiz gibi, plan ancak herhangi bir eylem almaya basladiginiz yere hiçbir yerde yalniz birakacaktir. Dogru yapin ve çarçabuk ötesinde hayatini gelistirmek için alirsiniz.

Basari yoktur, bunu ellerini arazi için sadece dogru zamani bekliyor.