isyerinde 3 zaman yönetimi ipuçlari zaman yönetimi daha hizli daha halletmek yardimci olmak için

Kariyerinizde basari isyerinde zaman yönetimi ile ilgili bir çok sey var. Bu alti sayfalik analiz veya rapor bitirmek için zaman istemez misiniz? Ne yazik ki, yapmaniz gereken ne yapmak için dünyadaki bütün zamanimiz yok.

Ondan sonra ne olacak, kisisel yasam ile sorumluluklari üst üste olmasidir. Ancak, zaman yönetimi isyerinde kullanilarak, daha hizli, daha iyi ve sadece düz öne geçmek gerçeklestirmek mümkün olacak. Iste size yardimci olacak bazi zaman yönetimi ipuçlari:

1) e-posta size yavaslatmak izin vermeyin.

Tabii ki, önemli isle ilgili mesajlari için e-posta kontrol etmeniz gerekir. Benim tavsiyem sadece bu amaç için günde belirli zamanlarda adamak olmasidir.

Iletileri toplu okumak için yeterli zaman sahip bu anlamda çalisma modunda size verir ve muhtemelen yavas yaptigimiz gibi sporadik e-posta kontrol aksine, verimli e-postalara yanit ve aciliyet ayni duygusu olmadan konsantre saglar.

2) planlayicisi yararlanin.

Bir neden planlamacilari (deri ciltli ve elektronik) bulunmaktadir olusturuldu. Onlar bir seyler planlamak ve belirli bir zaman diliminde görevleri atamak yardimci olur.

Planlamacilari yolda size tutarak isyerinde daha iyi bir zaman yönetimi gelistirmeye yardimci olur. Ayrica, bu planlayicisi ayrintilari doldurarak çok eglenceli olabilir. Planlama ile biraz eglenmek tembeller için daha az savunmasiz hale getirir.

3) Önceliklerinizi bilin.

Zaman yönetimi isyerinde için en önemli ipuçlari biri ilk yapilmasi gereken görevleri bilmektir. Ayni anda her seyi yapmaya çalismayin.

Ben çoklu görev bana daha hizli isimi tamamlamak yardimci olacaktir kabul çünkü bir kez çesitli görevleri dengelemek için çalisti. Ne yazik ki, bu hiç de böyle degildi. Ben onlari çok çaba olarak koymak hizli ve mümkün yorgun almak kadar sona erdi. Ben son ürün memnun degildi çünkü bir sonucu olarak, ben de onlardan yeniden yapmak bazi zorunda kaldi.

Üzerinde seyler yapmak size mal olacak, siz siradanlik razi böylece sürece, ben kesinlikle sorumluluklarinizi öncelik öneririz. Ve bir anda bir sey yapmak.

Isyerinde zaman yönetimi için etkili bir beceridir. Eger dünyanin ya da her zaman tarihleri ??gerisinde eger en organize çalisan degilseniz merak etmeyin. Bu daha iyi aliskanliklarinizi degistirmek için çok geç degil. Hala zaman basa çikmak için zamanimiz var.