gezegen x hakkinda gerçekleri çiplak 2.012 hayatta

Kiyamet hakkinda özellikle 2.012 muhtemelen hayatinin en kalici sorun olacak ve size daha önce yapmadiysaniz sekilde mücadele edecek hayatta Planet X Planet X Nibiru ve çarpisma ile insanligin ele geçirmek. Eger dogada en olaylar travmatik ve beklenmedik degisikliklere hayal ama ne hakkinda mesgul olmalidir Bu ciddi olay yardimci olabilir hangi yolu vardir olabilir.

Eski bilim adamlari sayisiz ve daha yeni nesiller dünya Nibiru adli bir gezegenin varligi nedeniyle sona geliyor varsayimlara çalismalarini odaklanir. Bu agir bir gezegendir ve malzeme kavurucu ve alev olusmaktadir. Bu gezegen çok uzatti yörünge var ama mevcut teknoloji ile, bilim adamlari degil, 3600 yil sonra varligini göremiyorum.

Bilim adamlari yeryüzünde yabancilarin olasi isgali düsünen neyin kabul ediliyor baska bir ihtimal. Gibi Maya kutsal üzerinde çiplak, bilim adamlari bu yabancilar zaten önce bizim yastan tarafindan düsmüs ve sadece Dünya gezegeni tahrip tasimaktadir görevlerini tamamlamak için tekrar ortaya koydu. Dogru olabilir bunlarin hangisi, yeterli hazirlik beklendigi gibi yikim etkileri gibi sert olmayacak o kadar zorunludur.

Hayatta Planet X, ile Dünya çöker kesinlikle dogal seleksiyon farkli bir tür ile iliskili ne zaman. Bilim çalismalari göre, kiyamet Dünya büyük bir kutup kayma olacagi anlamina gelir kendi ekseni dönmesine neden olur. Bir gerçek olarak kabul ederseniz, o zaman böyle kutup kaymasi kaynaklanan diger sonuçlari ile birlikte ilgili, kadar iklim gibi oluyor köklü degisiklikler oldugunu edilir bekliyoruz.

Survival imkansiz yakin görünebilir ama iyi hazirlanmis ve donatmak için gereken seyler ve stratejilerin iyi bilgi ise, o zaman ondan sonra felaket ve ömrü boyunca hayatta daha olasidir. Yapmak için en önemli sey 2012 olay ve esaslari ile ilgili olarak bilimsel kuramlarin tüm ile tanistirmaktir. Bu yapmaniz gerekir özellikle hangi adimlari üzerinde rehber olarak hizmet etmelidir.

Eger kalmak niyetinde oldugu her seyden önce, kasitli olarak seçin. Bu volkanik alanlar ve su yakin büyük organlari bu üzerinde gelisen hayatinizi üzerinde tehlikeler koyacagiz söylenmeden bilmeli.

Sadece kullanilan malzemeler asiri hava degisiklikleri sizi kalkan emin olmak siginak yikici olusturabilirsiniz. Baska büyük göz kaynaklarin tedarik oldugunu. Bu Dünya için büyük yikim nihayet geldiginde, dogal kaynaklar üzerinde dolu olan tüm temel ihtiyaçlari ile birlikte tükenecegini beklenebilir en çok. Aslinda bu çok dakika, zaten en az bir yil sürmesi bozulmayan mal tasarrufu oldugunu da görmek gerekir. Bu ögeler üzerinde çorap kesinlikle degisen iklim gida raf ömrünü etkileyen hakkinda özellikle düsünmek çok önemli bir sey olacak.

Planet X 2012 hayatta ile çarpisan sizin için büyük bir cesaret olabilir ama bu sadece planlama ve hazirlayarak maglup edilebilir oldugunu hatirlamak gerekir nedeni budur. Devastations zamanlarinda onlar için hiçbir faydasi olacak çünkü, teknoloji size verdigi ne birlikte tasimak için gerek yok. Böyle bir kriz yasayabilir çok mümkün oldugunca, hayatin ilkel yollari uygulama.