dogru motivasyonel konusmaci bulma

15 yili askin bir süredir bir olay planlayicisi olarak, bir konferans için iyi bir motivasyonel konusmaci bulma önemini biliyoruz. Bu hoparlörün performansi yapmak ya da bir olay kirmak ve istemci olay basarili ya da degil düsünüyor olsun ya da olmasin agir agir olabilir.

Yillar içinde motivasyon sadece uyku için seyirci motive basardik hoparlör ve motive için esit bagiriyor yatakta düsündüm digerleri olmustur. Komik ama asiri motivasyon degildi olanlar ve ciddi kuru ve bazi heyecan isteyen seyirci kalan olanlar vardi.

Neyse ki, hatalarindan ders ve bir motivasyonel konusmaci hakkinda arastirma ve bilgi için biraz daha fazla zaman ayirdiginiz seyler çok daha sorunsuz gitmek yardimci olacagini fark etmeye basladiniz.

On bes yil önce bu ise basladiginda konusmak için hiçbir internet yoktu. Olsaydi ya da en azindan, ben bunun farkinda degildi. Bu kulaktan kulaga dayaniyordu ve en iyi için umut. Internet popülerlik kazandikça benim sanayi degisti. Simdi fotograf, video, degerlendirme ve yorum görmek mümkün. Bizim ödev yapmak için hiçbir bahane yok.

Ben bir olay için bir motivasyonel konusmaci düsünüyorum zaman yapacagimiz ilk sey kisinin benim seyirci ve ne tür düsünün en çok cevap verecektir. Genellikle insanlar ilgi çekici bir kisi, komik, cilali en iyi cevap, ve eglenceli. Bu bir görevdir gibi gelebilir, ama degil.

Ben genellikle YouTube ve motivasyonel konusmaci için arama seçenegini ve video klipleri izlemek. Ben konusmacilarin adlarini bulmak ne zaman kendi web sitelerine gitmek ve daha fazla bilgi, fotograf ve video klip bulmaya çalisin. Ben video klipleri izlemek ederken ben seyirci ne yaptigini fark çalisin. Daha sonra devreye girer bir izleyici görürseniz ben iyi bir motivasyonel konusmaci bulduk biliyorum.

Orada biraz daha ödev yapmak ve hoparlör ile çalisti ne organizasyonlar bulmaya çalisin itibaren, tavsiyeler isteyin ve Google ve Yahoo daha fazla bilgi edinmek için orada adi arar yok. Ben dogru motivasyonel konusmaci seçiyorum emin olabilirsiniz bu yüzden benim ödev yapmak.