dikkat Dokunmatik midas dokunmatik yapar nasil

Hiç Midas dokunusla birini taniyorsun? Ve hiç bu isi gibi birini izledim?

Birden çok kez firsat oldugu için sansli oldum. Iste bazi gözlemler.

Fark ilk sey, biz isim kimin için efsanevi kral gibi bir sey olmamasidir “dokunmatik.” Tanri Dionysos hafife Midas o dokundu sey altin döndü onun dilek. Ne yazik ki, “bir sey” savas arabalari, gida ve insanlar dahil. Bu beklenmedik ve istenmeyen rahatsizlik oldugu ortaya çikti.

Ancak, bir kenara mitoloji, bazi insanlar Midas dokunusu var. Hayatta baska bir sey gibi, bir kismi dogustan gelen yetenek. Bazi görünüste, çalistirmak çizmek, sarki veya sakalar anlatmak için dogmus oldugu gibi, bazi para kazanmanin bir dogal duygusu ile dogarlar.

Ancak, yetenek tek basina nadiren bir sey büyük bir basari saglar. Geri kalan sürücü, öz-farkindalik ve dikkat oldugunu. Bu son nokta pek büyülü ya da Yunan tanrisi gelen verilmis oldugunu.

Büyük bir basari, büyük, cesur düsünce ile ciddi olarak baslar. Ancak, büyük bir basari içine büyük düsünce dönüsümü küçük ekstra çaba ve dikkat gibi görünen önemsiz örnekleri var.

Andrew Carnegie dikkat özünü ve o, dedi zaman Midas dokunmatik oynadigi rol ele “Konsantre;. Bir sepet Tüm yumurtalari koymak ve bu sepet izlemek”

Bu digerleri bakmak çok basari sonra basari olarak “büyük, kalin düsünme” dönüstürmek ve iyilestirmeler, gerekli ayarlamalari ve kisa devre tesvik çünkü Ilgi ve Alaka önemlidir “! Sen Midas dokunusu var”, demek nasil onlar üzerinde yetistirilen sorunlari dönüsmesi önce sorunlari büyüyen.

Böylece yumurta ne sepete var? Eger yumurta çok istiyorsaniz, o sepeti konsantre ve dikkatli bir sekilde izlemek.

Birçok kisi büyük, cesur fikirler var. Çok az akillarini konsantre ve her gün küçük ve görünüste önemsiz yollarla bu büyük, cesur fikirler katilmak için yeterli disiplinli. Önemsiz olursa olsun gibi görünüyor ve hatta eylemleri.

Herhangi bir islem yapmadan bir süre için yaklasik oturur büyük, kalin fikir olarak büyük ve bir zamanlar yaptigi gibi kalin görünmüyor.

Bu yüzden Midas dokunmatik etkinlestirin. Sizin “sepeti” ve “Yumurta” toplanmasi düsünün ve özellikle kisisel Midas dokunus etkinlestirmek için tasarlanmis su sorulari sorun:

Ben Midas dokunmatik, olsaydi ne küçük seyler ben dikkatli olmaya devam yapardi?

Eger son 24 saat içinde yaptigi isle ilgili seyler üzerinde geri bak. Midas dokunusla bir bunlari yapardin? Eger öyleyse ben onlari oldugu gibi, böyle bir kisi bunlari yapmak istiyorsunuz? Ya da Midas dokunusla bu kimse onlara (veya daha az) daha fazla dikkat ki?

Ben zaman içinde birikir ve birisi söylemek neden olabilir yapmadim Ne az, özenli seyler yapabilecegini “Sen Midas dokunusu var!”

Bu sorulara cevap, takip ve Midas dokunmatik artik mitolojisinden bir hikaye olacak. Kendi basari hikayesi olacaktir.