bu önemli dates_ hatirlamak nasil

CS Lewis’in Diger bir deyisle, sen ve ben, Birlesmis baskani olarak zaman ayni miktarda “Gelecekte herkes o ne yaparsa yapsin, o her kimse. Altmis dakika bir saat oraninda, de ulasir sey”, ifade Devletler her gün vardir. Kesinlikle hiç kimse o bir sonraki kisi daha bir dakika daha oldugunu söyleyebiliriz. Hepimiz ikinci bir daha degil, 24 saat verilmektedir. Bu dünyada ne boy olursa olsun, er ya da geç herkes gibi sizin üreticisi bir araya gelecek, çünkü ölüm büyük esitleyici oldugu söyleniyor. Bence, ölüm onlar hepimiz ölümlüler tesviye yüce çagdaslari gibi, zamanla bu baslik paylasmalidir.

Verimlilik ve zaman yönetimi arasindaki dogrudan bir iliski yadsinamaz. Akillica zaman yönetimi bir Fortune 500 sirket çalisan için bir ev tutmak gibi temel olarak bir sey çok önemlidir. Zaman yönetimi bu konuda egitim basli basina bir endüstri haline geliyor büyük bir is haline gelmistir o kadar önemlidir. Sirketlerin verimlilik uzmanlari ile çalisan verimliligini artirmak için çalisirken, zaman yönetimi bu sirketi iyilestirme stratejileri temel bir kavram haline gelmistir.

Zaman yönetimi ile ilgili ücretsiz veya ücret tabanli tavsiye fantezi olsun, baski, çevrimiçi ve de bu konuda malzeme okuma ton vardir. Zaman yönetimi uzmanlari bolluk ve egitmek ve insanlar onlarin zaman harcamak konusunda daha duyarli olmaya egitmek için hazirdir. Ben bu uzmanlar vasifsiz kronolojik kadar dogrultma bir öldürme yapiyoruz duydum. Tarihleri ??koymak ya da her gün zaman wasters kabul edilir insanlarin kafasinda için köklesmis ediliyor temel bir kavram oldugunu zaman belirli bir süre için hedefler belirleyerek. Seni planlanan nisan ve görevleri hatirlamak yapamiyorsaniz tüm stilleri, teknikleri ve yöntemleri ise yaramaz olacagini söylerken her zaman yönetimi uzmanlari benimle ayni fikirde olacagina inaniyoruz.

Her zaman bir tarih kitabinda randevularinizi yazmak ya da bu el cihazlari bir güne, hafta veya aylik planlari hatirlatmak olabilir. Onlara ya da pahali el araçlar içine degilseniz karalamalar ile kagit bir tomar etrafinda ayirmayan tarafindan güçlük kendinize istemiyorsaniz o zaman ücretsiz online tarih kitap / takvim hizmetler sunan bu web sitelerinden birini ziyaret düsünebilirsiniz.

Bunun nedeni internet erisimi genis yer günümüzde çok uygun bir seçenektir. Bu dogum günleri, özel etkinlikler ve diger önemli tarihler saklayabilirsiniz. Online bu önemli tarihler depolama bariz avantaji istediginiz zaman bilgilere erisebilir ve her yerde dünyanin neresinde olurdu. Eger fiziksel tarih kitap vermek ve onu degerli bilgileri birlikte olabilir. Sizin tasinabilir cihazlara çalinti olabilir veya verileri bozuk alabilirsiniz. Site ve çalisan olarak online olsa depolanan veriler, sürece sunulacak. Sen itiraf etmeliyim, bu kisinin randevu hatirlatti gereken bir serin bir yoludur.