basarisi için bir yol haritasi

Havuç ve sopa

Bu motivasyon en geleneksel yöntem ve çogumuz ise gider nedenidir, isveren bize para öder ve bu havuç oldugunu. Ancak, bu arastirma, bu insanlarin motive en az etkili araçlardan biri olarak ortaya koyacak görmek için çok bakmak zorunda degilsiniz. Daha fazla para vermek ve insanlarin daha fazla çalismasi bekliyoruz, bu bir teori olabilir, ama çalisir? Eger gerçekten yapmak istemediginiz bir sey yapmak için insanlar daha fazla para ödemek Peki eger o zaman muhtemelen sadece köseleri kesmek için yollar bulmak için tesvik insanlar olacak. Ruhun içine bak ve derin asagi motive kesfetmek.

Kalabalik izleyin

Bu baskalarinin niyetlerini kabul ve sadece akis ile gitmek için isyan zor ve kolay. Is yerinde bir konuda genel bir fikir birligi varsa Yani, farkli olmak için motivasyon nedir? Bu, tek tek ve farkli olmak olarak önce olmadigi bir odak yapacaktir. Onlar kararsiz oldugu ya da sadece bu konuda yeterince güçlü hissetmiyorum çünkü çogu insan ya, akis ile gitmek. Belki de kendini gelistirme ve basari için yol bu kalip karsi kirarak degil, ancak bunu yapmadan önce size nedenlerinden emin olmalidir.

gerçek görev

Eger gerçekten iman bir görevi yerine getirilmesi bize iyi hissettiriyor. Dogru olani kesfetmek ve deger için ayakta, ve sonra sonuçlari bazi durumlarda ne olursa olsun, ‘dogru olani yapmak’ karar hakkinda oldukça tatmin edici bir sey var. Dogru olani yapmak hem is ve isverenler tarafindan kabul edilmelidir, ancak eylem Bu dersin karar verirken daha, dikkatli olmalisiniz. Eger görev anlayisinizi takip ve dogru olani yapmak eger iyi bir gece uykusu ve daha mutlu bir görünüm emin olabilirsiniz.

Dürüstlük irklari saygi dogru seçim yapmak ve dogru olani anlayisinizi takip oybirligi degil ve bütünlügü gelistirmek için çaba gerektirir bir temel insan özelligidir. Gelismekte olan bütünlügünün siki çalisma ile senin gelecek. Etrafinizdaki güven ve bütünlük sahibi olmak için daha fazla saygi, güven hem de benlik saygisi artan uzun bir yol gidiyor. Dogru olani ardindan sik sik yapmak için en zor sey, ve bu insanlar bunun için size saygi nedenlerinden biridir. Birbirine güvenen insanlar arasinda iletisimi olmayanlar ile orantisiz oldugunu ve bize insanlar olarak ve tüm yönleriyle is ilerleme yardimci olur açik ve etkili iletisimdir.