Basarili karar uygulanmasi için önemli adimlar

Yargi uygulama sonrasi karar kesif, yargi satis islemlerini, Federal Borç Tahsil Usulü Yasasi (FDCPA), ve devlet yargi uygulama yasalari kullanarak azim, hayal gücü ve beceri gerektirir bölümü çalismalarinda en önemli adimdir. Vergi Bölümü Yargi Koleksiyon Manuel karari uygulama yetkisi yasalari açiklamak ve vergi kararlar toplamak için tavsiye vermektedir Vergi Bölümü koleksiyonu politikalari belirler. Yasal tartismalar ve öneriler yargi uygulama rehberi olarak sadece bulunmaktadir. Onunla birlikte bu kilavuzu ve formlari herhangi bir kisi herhangi bir yasal uygulanabilir bir hakkin olusturarak veya tanima için degildir.

Basarili Yargi Icra için önemli adimlar bazilari zamaninda, sevk veya tutma, katip kullanarak ve faaliyetleri rapor vardir. Yargi uygulama düzgün ve adil, derhal takip edilmesi gerekmektedir. Herhangi bir gecikme var ise, o zaman büyük ölçüde yargi uygulama olasiligini azaltir olacaktir. Yargi girisinden sonra, deneme avukat dokuz ay içinde karar uygulama çabalarini tamamlamak gerekir. Miktarda tarihli karar uygulanmasi yakindan izlenmelidir ancak varsayilan sonra olusursa karari uygulama eylem derhal alinmalidir.

Ilk kararin uygulama çabalarini tamamlandiktan sonra sonra deneme avukat ve bölüm sefi durumda korumak veya ABD Avukat için basvurmak için karar vermelidir. Karar yaparken bir avukat Amerika Birlesik Devletleri Avukat veya IRS zaten etkisi yargi uygulama girisiminde olup olmadigini düsünmelisiniz. IRS karara degerlendirmeler azaltmak için ve mükellefin belirlenen mülkiyet üzerindeki vergi rehin menetmek için bir takim elbise atifta bulunmustur, bu Amerika Birlesik Devletleri Avukat zaten kararini uygulama çabalarini tükenmis olmasi muhtemeldir. Tahsil edilememe belirlenmesi karari uygulama elde edilir zaman olarak yapilmasi gerekmektedir. Bazi durumlarda, karar icra IRS için mevcut degildi ya da Amerika Birlesik Devletleri Avukat bitkin degildi. Güven fonu kurtarma ceza iadesi takim elbise ve karsi dava dosya hangi bölünebilir degerlendirmeler içeren diger kismi ödeme iadesi durumda, IRS genellikle dava askida sirasinda toplama erteleme için gereklidir. Amerika Birlesik Devletleri Avukat bir karar uygulama açisindan iyice bu gibi durumlarda çalismis olabilir ve vakalarin birçok önemli karar uygulama potansiyeli olabilir. Ilk sorusturma karari uygulama potansiyeli bulunmaktadir eger, bir olgu Vergi Bölümü tarafindan saklanmalidir. Basarili karar icra davasinin avukati zamaninin önemli miktarda gerekir, ama böyle ilk talep harf ve ilk yargi uygulama interrogatories gibi daha rutin karari icra görevleri, bazilari için bir Paralegal yardim almalisiniz.

Bu avukat ve katip dogru ve derhal Bölümü en otomatik durum yönetim sistemi üzerindeki yargi uygulama ve faaliyetleri rapor esastir. Yargi uygulama konularinda harcanan Ayrica, Paralegal ve avukat zaman olaganüstü kararlar durumunu ve avukat ve süreyi de izlemek bölümü yönetimi yararli olacaktir belirlenen durum için “yargi uygulama Etkinlikler” olarak TaxDoc zaman raporlarda rapor edilmelidir Paralegal tarafindan karar icra ayrilmis.