Basarili insanlarin 11 temel kisilik ‘özellikleri’ – sen ne alir var …

(Bu Basari Mindset makaleler bir dizi Bölüm 1 – basarili insanlar (Bölüm 1), ve davranislarini ‘(Bölüm 2) ve kisilik özellikleri yapabilirsiniz kabul ve daha fazla basari elde etmek için yaygin bir günlük uygulama yapmak hayat).

Basarili Insanlar kesinlikle ortak kisilik özellikleri bir dizi paylasin. Iste Basarili Insanlar tarafindan paylasilan kisilik özellikleri bir kontrol listesi.

1. her zaman büyük hayal! –
Basarili insanlar her zaman ‘büyük resmi’ görmek. Bu küçük hayal oldugu gibi büyük hayal için ayni çaba gerektirir. Bunu mümkün inanmak zorunda.

2. Tutku var – bu Paramount var! –
Basarili insanlar yaptiklari tüm konusunda kararliyiz. Onlar sag atlamak ve gösteris ve stil ile ne yapmak. Onlar yarim yamalak seyler yapmiyoruz.

‘Seni seviyorum ne yapmak ve ne seviyorum’ … Basari sadece para daha – bu mutlu, meydan, ve ne hakkinda tutkulu ve basari ve para takip edecek ediliyor …

3. net bir vizyona sahip ve odak –
Sizin Vizyon açikça daha önce odakli tutun. En yüksek Vizyon Canli ve nese ve eglence ile her gün teyit …

4. güçlü destekleyici olumlu inançlar korumak –
Basarili insanlar her zaman olumlu bakin. Bu olumlu Inançlar yetistirmek sizin basarisi için hayati önemlidir. Biz degisiklik yapmak için çalistiginizda, beynimiz ve ego statükoyu destekleyen inançlar bizim iç dosya dolabi bir arama için de geçerli. Karsi inançlari göstermek insanlarin içeri magara egilimindedir

5. Sen ve Sen Desire Basari elde etmek hak mi bir Derin Conviction koruyun –
Gerçek kazanan adaylar hak biliyorum … Evren senin kelime oyunu üzerine almak ve gerçekten isteyen konusunda ciddi degildir düsünüyorum çünkü tereddüt etmeyin.

6. basari elde etmek için çekim yasasi ile nasil biliyorum –
Erisim ve Istedigini alin yardimci olmak için Atraksiyon ilkelerine Hukuk koymak …

7. kalici – asla pes …
Unstoppable insanlar sebat var. Onsuz hiçbir yere gitmiyorsun. Eger kötü yeterince istiyorsaniz, bunu almak için bir yol bulacaksiniz. Bu uzun mesafe için bu konum.

Kazananlar sorunlar ve engeller ötesine almak için biliyorum. ‘HAYIR’ Basari Mindset mevcut degildir. Basarili insanlar engellerin etrafinda kendi yolunu bulur. Onlar bir meydan okuma olarak görüyorum – daha da onlari patlar …

8. hizli karar vericiler –
Basarili insanlar belirleyicidir. Onlar Basari ve para seviyor hiz biliyorum …

Güç ve netlik ile kararlar verin ve her gün daha fazla kararlar. Eger bir karar her zaman, istediginiz ve Evren onun tezahürü dogru akan kosullar ve insanlar baslar ne açiklik bir filtre haline.

9. risk alan vardir –
Denemek sürece Biliyorsun asla … Hadi, bir deneyin! Size hos bir sürpriz olabilir ve bir milyon dolar gibi hissedeceksiniz! …

10. hatalari geri siçrama –
Onlardan ögrenmek ve yakin basari için bir adim olarak görüyorum nasil biliyorum çünkü basarili insanlar basarisiz geri siçrama. Ayrica ne yaptiklarini de-hata onlari saglayan bir ögrenme deneyimi var.

Hizli bir sikinti geri siçrama, daha hizli Basari zevk alirsiniz. Bu bir sayi oyunu – denemek seyler yapmak aramalarin sayisini …

11. görüsünüzde baskalarina ilham –
Basarili insanlar insanlar kendi hayal olabilir bu çok daha büyük bir Vizyon baskalarina ilham ve lider için bir püf noktasi var.

Sizin cosku bulasici olacak – olanaklari heyecan kisi olsun.

Bu özellikleri var mi? Onlari yetistirmek biliyorum – Eger büyük hayal eger,, tutku, net bir vizyon ve odak fevkalade olumlu ve basarili olacak inaniyorum, kalici, düsünmek ve kararli bir sekilde hareket ve kolayca geri siçrama …

© Copyright – Kathy Baker – http://www.allinteractivesolutions.com –
Herhangi bir sekilde düzenlenmis degil sürece web sitenizde ya da e-dergi, bu makalenin yeniden yazdirmak için izin ve Yazar bu makale ile Bio / asagida Imza Dosya / Kaynak Box oldugu gibi birakabilirsiniz.