basari üniversitede kendini gelistirme

Hemen hemen herkes bu imajimizi, maneviyat, mali durumu, saglik ya da sadece kendi kendine saygi olup olmadigini hayatimizin bir faset gelistirmek için çaba harcamaktadir. Dolar her yil milyarlarca kilo kontrolü, stres yönetimi, saglik ve saglik ürünleri, kendini gelistirme kaynaklari üzerinde harcanir, bunun adi. Fazla 8500000000 $ bir yil ve daha açik olmaya büyüyen.

Sürekli daha fazla, ya da daha iyi çalisiyoruz. Bize sürücüler basarili olmak için arzusudur.
Kitaplar, CD’ler, ses kasetlerini, Infomercials, Seminerler, hatta kisisel antrenör var. Ve nasil ‘motivasyonel konusmaci yüzlerce ve yüzlerce butik. Tüm, bize basarili olmak için hedefe ulasmak yardimci olmak için. Biz kilo için çalisiyoruz olsun, daha fazla egzersiz iliskilerimizi veya is becerilerini gelistirmek, stresi azaltmak veya mali bagimsizlik kazanmak, bazi bir ya da bize yardimci olmak için orada bir sey yoktur.

Kendini gelistirme için baska bir mekan olarak verilebilir. Bir çok web sitesi makale ve kendi kendine yardim kilavuzlari sunmak için kullanilabilir. Ama, ben Basari Üniversitesi dikkatinizi getirmek istiyorum. SU, onlar topluca milyonlarca insanin basari sasirtici düzeyde elde yardimci olan dünyanin en sasirtici kafasinda 50 olusturduk. Basari Üniversitesi simdi hiç monte BASARI üzerinde en gelismis online kurslar getiriyor. Yakinda gizli tutum, teknik, yöntem ve stratejileri kesfedeceksiniz, size ögrenmek zaman, olacak havai fisek hayatin hemen hemen her alaninda basari.

Basari Üniversitesi de ivme artiyor. Onlarin “ögrenirken sürekli kazanmak” programinin bugünkü kendini gelistirme pazarinda duyulmamis. Sadece birkaç isim Kisisel Gelisim dersleri, Liderlik, Motivasyon ve Mali disiplinler sunuyor. Onlar $ 2 bagis talep her ne kadar Basari Üniversitesi de, bir 14 günlük ücretsiz deneme programi sunmaktadir “Çocuk besleyin.”

Sonuç olarak, ben Basari Üniversitesi en iyi degeri olduguna inaniyoruz. Ücretsiz bir deneme süresi, içerigi, uzman tavsiyesi ve kayitli iken bile para kazanabilirsiniz.

, Iyi ve çok basarili dilegiyle

ray Skeen
homebizventure

kaynak: Dünya aslinda kitap, pazar research.com