basari fullfilling

“Gerçek basari sizin temel degerleri ödün vermeden amaci basaridir.” John Hayhurst Sr

Basari çok çesitli sekillerde birçok kisi tarafindan tanimlanir. Birçok kisi elde etmek için henüz ne ya da baskalarinin elde ne ile tanimlamak. Basari pesinde sik sik çok sey için fahise kendimizi biz sonunda pisman olacaktir. Biz sadece biz tamamen kaybolur bulmak için bir sokak asagi mil çalistirin.

Klise açiktir – servet tarafindan tanimlanan basari pesinde, çogu zaman insanlar mutsuz birakacaktir – o zenginlik elde bile, onlar seyler yapmak ya da bunu yapmak için iliskileri feda etmek zorunda.

Yani bu çilgin dünyada, nasil basariya ulasir?

Basari bir kisisel tanimi kadar yolculuk baslamadan önce gerekli oldugu seyahat etmek isteyen yer belirlenmesi gibi, bu bulgu için çok önemlidir. Biz nereye bilmiyorsaniz biz oraya ne zaman, biz bile orada ya da degil almaya çalisirken olmalidir eger nasil gidilir ve söyle dursun, biliyorum aliskanlik.

Her hedefi bir maliyeti vardir. Bir Olimpiyat madalyasi kazanmak isteyebilirsiniz, orada da bir maliyet ve sadece egitim agrilari daha onun daha. Normal bir sosyal hayat olmaz, baskalarinin ne yapamaz. Eger baslik ve büyük bir ev olabilir, ancak tüm saat ofiste verilen evde sorun olabilir – büyük bir sirketin CEO’su olmak istiyorsaniz, orada bir maliyettir. Bir seyler yapmak için çaba herkes için gerekli olan maliyet sayiyor. Bir ev insa etmek ya da bir piknik plani olsun – bu ne alacak bilmek önemlidir.

Bir kez hedef tanimladiginiz ve böyle bir hedefe yararlari ve maliyeti kabul etmis, simdi baslamak için hazirsiniz. Ama kapali acele önce – size dogru amaci var eminiz. Sana bir amaci var biliyorum, ama degil mi? Bu çok fazla maliyeti nedir? Herhangi bir basari mantra maliyetidir? Bu maliyet çocuklariniz, sizin vicdan, sizin bütünlügü hayatini ne olur? Eger uzlasma olamaz ki temel degerleri nelerdir? Hepimiz onlari ve onlarin ne oldugunu bilmek gerekir.

Eger amaç 24 saat 1000 $ söylemek yapmak için ise. Basari bu kez yarin cebinize 1000 $ nakit sahip olacaktir. Peki sadece silah zoruyla bir marketten ya da iki soymak olabilir – hedefe ulasmak, ancak kendinizi basarili düsünün? Bu silahli soygun bazi temel degerleri tehlikeye eger bagli – Ben yapacaklarini umut!

Sizin degerler ve potansiyel sizin için mümkün olup olmadigini belirler. Basari gelecek nesiller ilham böyle bir sekilde potansiyel maksimize olacaktir. Internet Pazarlama düsünürken – bu çok önemli sizin için önemli oldugunu ve taviz vermeden hedeflerinizi gerçeklestirmek nasil düsünmek.

Okudugunuz için tesekkür ederim,
Zengin kuzeni
(Yazar ve Is Basari Öyküsü) Bana basladi ve bana O kadar yalindir ve anlasilmasi kolay ve size ihtiyaciniz olan destegi olacak http://www.richcousin.com para kazanmaya baslamak yardimci var ücretsiz e-kitap alin büyük bir gelir çevrimiçi yapmaya baslayabilirsiniz.