Aklini Unleashing zihin havai fisek karinizi gücü power_

Biz durumu böyle daha fazla kar kazaniyor ve bizim istenen iliski bulma gibi istedigimiz sey elde etmek için gerçekten çok büyük zihin bizim gücümüz var mi? Tam olarak ne zihin gücü sirlari vardir ve biz bize hayatta basarilar elde yardimci olmak için bu sirlari kilidini herhangi bir yolu var mi? Yillar içinde, aklimiz gücünü kanitlamak için yapilir ve sonuçlar olumlu olmustur sayida çalisma yapilmistir. Bu sirlari için anahtar kesfetmek için henüz varsa, bu yazi sizin için bir hayat degistiren bir deneyim olacak!

Zihin bizim Gücü Potansiyelleri nelerdir?
Yapilan çok sayida çalismalarin sonuçlarina göre, uzmanlar orada zihin gücünü bir çok potansiyelleri aslinda ama bu güçlerin aday henüz kesfettiler. Buna karsilik, bizim fiziksel form bile birçok konuda aklimiza güç asagi oldugu bulunmustur. Örnegin özürlü bir kisi ya da yatakta dinlenme birisi için alin. Eger fiziksel kaslari çalismiyor gibi herhangi bir çalisma sürece yürütülmektedir.

Öte yandan, hatta bu dinlenme pozisyonda, zihninizi hala uzak ve genis seyahat yapabiliyor. Zihin gücümüzü kullanarak,, gelecekten haberler verdiklerini istedigimiz seyi elde, iç baris kazanmak hem de diger gibi düsünen kisiler ile iletisim kurabilir. Bu aklimizi ne kadar güçlüdür. Yani aklini el degmemis potansiyelleri girmeleri mümkün olup olmadigini, kazanabilir, ekonomik, sosyal ve kisisel basarilari ölçülemez oldugunu görebilirsiniz!

zihin bizim güç açma
Kesinlikle daha ucuz bir seçimdir Eger tüm süreç boyunca size rehberlik edecek bir profesyonel alarak ya sizin zihin gücü kilidini açabilir ama bu bir bomba mal olabilir, ya da kendi sürecini ögrenmek için iki yolu vardir . Birçok zor gibi görünebilir ikinci seçenek ile korkutmak alamadim. Kolayca onlarin rehberlik için agir bir miktar ödemek zorunda degilsiniz disinda uzmanlardan yardim alabilirsiniz.

Peki bu nasil yapilabilir? Basit bir zihin kaynagin güç ya da kolayca satin alabilirsiniz kitap araciligiyla yapabilirsiniz. Kullanmak seçtiginiz kaynak bagli olarak, sunulan ipuçlari ve gerçekler farkli olabilir. Bununla birlikte, içinde bulunan temel ilkeleri hala aklimiza güçlerin kilidini ayni amaca hizmet edecektir. Bu temel ilkeler nelerdir?

1. pratik mükemmellestirir
Eger ilk oturma zihninizi güç sag kilidini basarili olmak için bekliyoruz, hayal kirikligina olabilir. Bu size, daha fazla uygulayarak daha basarili bekleyebilirsiniz bir girisimi, isteyebilirsiniz baska bir görev ile ayni oldugunu unutmayin. Daha fazla egzersiz yapmaniz demisler, ‘alistirma yapar’, bu nedenle daha iyi olacaktir. Eger meditasyon veya kendiniz üzerine yansitan zaman uygulama ile, bu gibi resmi ve gayri resmi anlari ifade eder.

Bir örnek sadece hem bilinçli ve bilinçalti zihinleri rüya bir gün gerçek olacaktir inaniyorum ki hayatta ulasmak için umut ne düsünmeye her gün birkaç dakika almaktir. Eger rüya ev ya da araba ya da hayalinizdeki sevgilisi bile düsünebilirsiniz. Zamanla, size negatif düsünce ve enerjileri kaybolur bulacaksiniz. Hedeflerinizi gerçeklestirmek için zihninizi güçlerini kilidini basarili olmak için, size emin olmaniz gerekir Eger liman sadece olumlu düsünceler oldugunu.

2. Pozitif düsünce
Daha önce de belirtildigi gibi, zihin gücünü kullanarak basarili olmak için, olumlu bir birey olmalidir. Genellikle akillarini potansiyelleri kilidini basarisiz insanlarin olumsuz düsünceleri akillarini doldurmak için izin olanlardir. Zihniniz size düsüncelerinizi pozitif iseniz, böylece hayatta büyük basari kazaniyor, tüm pozitif enerjileri çekecek böylece, sadece bir miknatis gibidir. Benzer sekilde, ne zaman liman olumsuz düsünceler, tüm istenmeyen negatif enerjileri çekmek ve olacak daha hatalari muzdarip egiliminde olacaktir.

Bu nedenle, hem bilinçli ve bilinçalti zihinleri gerçekten almak için hayal ne elde edebilirsiniz inanarak olumlu olmasini saglamak gerekir. Yani, simdi baslayarak, hayatin hayal kafanizda görsellestirme baslar ve kisa sürede de akliniza sürünme gibi tüm olumsuz düsünceleri bir gün bunu basarmak ve ortadan kaldirabilir inaniyoruz.

3. saglikli fiziksel öz
Eger sadece sizin zihin gücü kullanirken zihinsel kendini kullanmaniz gerekir ragmen, yine basari elde etmek için saglikli bir vücuda sahip olmalidir. Çok hastalikli ise, zihinsel kendini agri ve acilar etkilenecek. Böylece, bu aci ve bir kez zihinsel güç güçlendirilecek, bu yapmis eger fiziksel kendini dinlenmek ve iyilesmek için ögrenirler.

Muhtemelen simdi bildiginiz gibi, zihin gücü potansiyelleri kilidini tek kisi siz olmaktasiniz. Eger borç çikmak ve havai fisek is kar, size basarili bir sekilde zihin güçlerini kilidi bir kez yapabilirsiniz isterseniz. Yukarida belirtilen adimlari uygulayin ve hayatta büyük bir basari elde için yolda.