yolculugun sevinç

Eger hayatinizda büyük ve kalin oynamaya hazir. Kesinlikle size ancak simdi standi yerden hayal edebileceginiz sekilde büyümeye kadar pisirilir. SIZ SONUNDA SIZIN CHERISHED VIZYON OLUSTURMA TAAHHÜT ARE. Müthis! Simdi yol bu hikaye ile biraz asagi geçelim. Sizin gün anlam ve yön derin bir duygusu ile doldurulur. Sen her zamankinden daha fazla kararli ve aktif edilmektedir. Hayallerinizdeki baslayan katmanlari gerçekten hayata geliyor. Ivme yeni en iyi arkadasim gibi görünüyor.

Peki bir sonraki kösede sürprizler etrafinda gelir. Hatta belki de sabirsizlik, huzursuzluk, hayal kirikligi, uyusma biraz takilmalari. Bunun yerine rüya ile iliskili olan hayal mutluluk denizde yüzme, sürekli olmak ya da artik “olmalidir” istediginiz yere hala, ileride her sey düsünüyoruz. Aniden rüzgar yelken disari gitti. Bu mücadelede yalniz degilsiniz. Bu son derece, bizim büyük görme dolgunluk için yogun bir istek ve tutku kadar süpürüldü almak kolay macera daha fazla yasamaya istekli. Birçok yönden, bu enerji dev bir hediye. Bu kesinlikle nihai basari sizi ileri arama anitsal bir rol oynar. Ayni zamanda, bir dengeleme için çagirir. Bu SIMDI dönüs için çagirir.

Büyük vizyonlari sabir büyük dozlarda gerektirir, bu nedenle, sabir ve farkindalik sürekli bir uygulama yetistirilmesi sürüs tadini çikarirken ders olmaniza yardimci olabilir. O zaman soru olur … nasil tam olarak yolculuk kucaklayan için kapasitemizi derinlestirebilir? Nasil anin sihirli tadini çikarabilirsiniz? Ben asagidaki düsünceler sizin için bazi ilham kaynagi umuyoruz.

~ Pahaliya amaciniz baglantida kalin. Bu canli tutun. Ne vizyon olusturmak için, basarili olmak için kararlilik harekete geçiriyor? Mümkün oldugu gibi, bu kadar cömertçe onurlandiran olan kisisel degerlerinin bilinçli olarak farkinda olmak. Tamamen sizin büyük vizyon tezahür ile gitmek için uzun bir yol oldugunu hissediyorum bile, yolunda saglam bir sekilde oldugunu unutmayin. Bunu yasiyoruz. Bu, kendi basina, radikal yerine getirilmesi için bir reçetedir. Gerçekten Kendinize karsi dürüst yasam ve bilerek yasayan ne kadar sevindirici hissetmek için bir nefes almak. Olmanin ne zengin bir sekilde!

~ Ilerleme ve basari tanimlayan nasil dikkatli olun. Seçtiginiz bakis onaylayan ya da kendi kendini yenilgiye ugratan bir duygu? Eger asiri sizin büyüme ve basari dis “kanit” gerek odaklandik? Her gün görme, büyüme kadar tutkuyla taahhüt göstermek ve basari oluyor gerçegi kucaklamak. Her zaman meydana gelen iç dönüsümü görmek mümkün olmasa da, tüm güzelligi vardir. Kendi bu inanan sorun yasiyorsaniz, onlar size rüya içine uzanan görmek nasil paylasmak için destek insanlara sormak olabilir. Onlar bizim kör noktalar üstesinden gelmek için müthis bir araç olabilir. Bir kez iç büyüme ve günümüze basari, size muhtesem basari tezahür daha disa belirtileri önemli ölçüde artacaktir hizini takdir temel alir. Sonra her iki dünyanin en iyi tadini çikariyor.

~ Kutlama bir aliskanligi olusturun. Bu çok anda, ben yolculuk hakkinda kutlamak için bol söz veriyorum. Beklemekten ve geciktirme herhangi bir desen serbest birakmak için size soruyorum. Eger kutluyor hakli hissediyorum bazi önceden belirlenmis yere ulasmistir kadar kutlamalar ertelenmesi yok. Bu açidan içine Stepping size kutlama henüz layik bir sey oldugunu söylüyor iç elestirmen sesini susturmak için gerekebilir. Bu yüzden sessizlik lütfen. Ben su yüksek sesle yeterli diyemeyiz. SIMDI kutlanacak hak. Sizin yol tüm sekil, boyut ve renklerde geliyor ilerleme ile doludur. Bazilari güzel görünebilir. Bazilari korkunç daginik görünebilir. Ve hepsi degeri vardir. Bu tüm çiçeklenme katkida bulunur. Bu yüzden bugün kutlamak için bir sey seçmek ve parti devam edin. Onay enerjisi gerçekten, seyahat hedef IS, bu dikkate deger bir hatirlatma olabilir.

Son olarak, ben dengeleme fikrine dönmek istiyorum. Bir harika yollardan her türlü genisleyen odakli olmak, hayatinizda büyük vizyonlar olusturmak için, büyümek için özlem onurlandiran tesvik etmek istiyoruz. Ve sana su anda pahasina olmayan bir sekilde bu süreci ile mesgul tesvik etmek istiyoruz. Her ikisi için de kullanilabilir. Yasiyor ve oldugu gibi, bu ilahi anda, sizin ve hayat hediye paylasimi için gerçek bir açiklik tasimaktadir.

Buda bir zamanlar dedigi gibi, “sen Be nerede, aksi takdirde hayatinizi özledim.”