sükran bir tutum var – zengin olmak yollarini

Sükran tutum “bir gelistirme”. “Onlar sizin için yaptiginiz her sey için karsilamak herkese tesekkür ederim ki.”
– Brian Tracy

Benim konusma is akil hocasi, multi-milyoner James Malinchak ögretti en iyi seylerden biri her zaman “tesekkür ederim” demek oldu. Aslinda annem ve babam ilk ama James farkli bir sekilde bunu ögretti bana ögretti.

O birisi için güzel bir sey yok her zaman … size bir iyilik yaptigi ögretti, bir tesekkür elle yazilmis koyarak, bir hediye verir sizinle is yaptigi, bir görüsme .. ANYTHING .. aliskanligi olsun verir hemen posta onlara dikkat.

Bu basit geliyor, ama bu inanmazsiniz insanlar üzerinde bir etkisi vardir. Herkes SIZE böyle bir not göndermek için zaman aldi en son ne zaman oldu?

Ve o ögretmek, ama o uygulamalari yoktu sadece. O tartisma yürüyor. Bir zamanlar ben dogru bu konuda hissediyordu önce mütekabiliyet yasasi (insanlar hem uzatildi iyilik dönmek için ihtiyaci nerede hissediyorum) adam beni vardi ve ona bir kazak satin James BU KADAR tesekkür notlari almisti.

Bu ayni zamanda size geri geliyor … bunu gönderdi daha sik daha büyük ve daha fantastik evrenin içine koymak ne yasasi göstermektedir. James bir kazak için bana sordu asla, ama o kadar çok benim akil hocasi olarak vermisti çünkü adam için güzel bir ekstra bir seyler yapmak zorunda hissettim.

Ilk basta, bu benimsemeye zor bir aliskanlik olabilir. Eger gerçekten bunu pisman degil bir aliskanlik haline kadar kendinize çalismak için taahhüt Ama sana söz veriyorum!