sigara ve içki birakmak için hipnoz – etkili oldugu

Hipnoterapi sürece insanlar onlarin bagimlilik ya da kisisel sorunlari asabilmesi için kullanilmistir. Birçok insan onlari bir sürü için onlarin bagimliligi asmak için son cevap, hipnoz döndü önce birçok kez sigara içme ya da durdurmaya çalistik. Neyse ki onlar için, orada piyasada bulunan hipnoz e-kitaplar ve CD’ler gibi bir çok kaynak. Bazi bu ürünlerin digerlerinden daha geleneksel yol ve onlari sigara ve içki birakmak için kendi hipnoz için profesyonel hypnotherapsit kiralar çalisacagiz.

Ikisi arasindaki fark açiktir … yapayalniz hipnoterapist ile profesyonel bir çalisma sirasinda bagimliligi kurtulmak görevi elde etmek için olan eBooks ve diger ürünler için. Öte yandan e-kitaplar ve CD’ler genellikle çok daha düsük bir fiyat ile gelir!

Bazilari için, sigara ve içki çikmak için hipnoz sonunda kendi bagimliligi ve yardimcisi asmak için son sans.

alkol serbest olsun

Wendy Freisen bir klinik hipnoterapist, o iyi insanlara yardim için onun Hipnoz tedavisi için bilinen sigara ve içki çikin. Bir onu en iyi program “Alkol Özgürlük hipnoz ile” denir ve ses CD seklinde gelir. Program çok iyi hazirlandi ve size alkol düsünmeye durdurmak yardimci olarak, sizin bagimliligi kurtulmak için garanti eder. Hatta o size içki sorunu sorumlu olabilecegini hissediyorum aciyi durdurmak yardimci olacagini belirtiyor.

Wendy Freisen alkol dogru bagimliligi ve davranis bilinçaltinin etkilenir inanmaktadir. Onun en iyi hipnoz programi “Hipnoz ile Alkol Özgürlük” biri bu kavram etrafinda dayanir. Bu hipnoz ders arkasindaki prensip bu bilinçaltinin artik alkol gereken yeni inanç, uyum yapacak olmasidir. Içme çikmak için ona hipnoz ders çok yüksek basari oranina sahiptir.

Hipnoz ile sigarayi birakmak

Eger sigara ve içki birakmak için hipnoz ders diger bazi çok kötü çok iyi, burada sigarayi birakmak için iyi bir hipnoz programlari hakkinda birkaç iyi öneri var.

Teresa Jeffcot insanlar olarak adlandirilan sigara “- Sigarayi Birakma Yirmi dakika var” birakmak için bir kendi kendine yardim hipnoz programi gelistirdi iyi bilinen bir hipnoterapist oldugunu. Bu dersin yayimlanmasindan bu yana bu gibi hipnotik telkin ve vücut masaji ve gelismis teknoloji minimal bir çalisma araya getirdiginden, bu program gerçekten bir atilim oldugunu söyledi olmustur.

Coy Anna tarafindan “Tüm Vücut Nefes” insanlar sigarayi birakmak için baska bir bilinen hipnoz derstir. Ayrica sigara ve içki birakmak için hipnoz kullanarak inanmaktadir. Onun egitim programi tesvik yardimci olur:

– Farkindalik
– Gerilim Sürüm
– Duygularin kontrolü

Bunun üzerine size yardimci nefes teknikleri ögreneceksiniz:

– Stresi azaltmak
– Hastalik ve depresyon Overcome
– Enerji artirin
– Beden ve zihin gençlesin.