nuemd yeni eyalet çapinda kriz ve erisim hatti için tercih teknoloji satici olarak seçilen

NueMD ® yeni Gürcistan Krizi ve Erisim Hatti (Gcal), 1-800-715-4225 için Davranis Saglik Link (BHL), yönetici ve operatör için resmi yazilim saticilari olarak seçilmistir. Erisim hatti ilk devlet çapinda erisim numarasi ve Insan Kaynaklari Bölümü (DHR) Ruh Sagligi, Gelisim Bozukluklari ve Bagimlilik Hastaliklari (MHDDAD) Bölümü tarafindan finanse edilmektedir.

NueMD Internet üzerinden teslim edilir bir uygulama yönetimi yazilim çözümüdür. Ürünün tibbi zamanlama yetenekleri eyalet çapinda birden fazla ruh sagligi saglayicilarin bilgisayar sistemleri aninda, yirmi dört saat erisim gerekir BHL ekip üyeleri, çagirdi.

“Bir arama davranissal saglik hizmet gerektiren birinden geldiginde, hemen o kisinin toplumda ruh sagligi ya da madde kötüye danisman ve program, tespit kendi durumu erisebilir gerekir, ve bir on-the-spot yapmak sevk, “Davranis Saglik Baglanti COO David Covington, KKK, LPC, MBA dedi. “Bizim degerlendirme sürecinin bir parçasi olarak, çesitli yazilim saticilari bakti ama nedeniyle internet tabanli teslim NueMD seçti. Bu bizim ortak kurumlar tarafindan kullanilan çesitli bilgisayar sistemleri üzerinde islem ve BHL misyonu için kritik olan sürekli veri yedekleme, güvenlik ve teknik destek saglayabilir. ”

Davranis Saglik Baglanti sayesinde, Gcal, haftada yedi gün günde 24 saat kullanilabilir. Hat erisim arayanlar egitimli danismanlar ile konusmak veya ruh sagligi, gelisimsel engelli ve madde bagimliligi için yerel hizmetlerin baglanabilir. Olarak ve DeKalb ve Clayton ilçelerinde ajanslari, Grady Kurtarma,, Fulton Ruh Sagligi, Gelisim Bozukluklari ve Bagimlilik Hastaliklar; Cobb / Douglas CSB Su anda, Gürcistan dört bir yanindan 29 ruh sagligi kurumlari Northside Hastanesi dahil olmak üzere NueMD üzerinde Davranis Saglik Baglanti ag, bir parçasidir Augusta, Columbus, Savannah, Atina, Macon, ve Albany: iyi asagidaki sehirler olarak. NueMD sayesinde, BHL ülke çapinda 133 ilçede hizmet zamanlama yetenegine sahiptir.

“Davranis Saglik Link’in eyalet çapinda servis yazilimi sunmak için internet kullanmanin yararlari göstermektedir,” Nuesoft Teknolojileri Baskani ve CEO’su Mesut Alibakhsh söyledi. “Biz herhangi bir zamanda, onlara her yerden kendi uygulamalara erismek yetenegi göze ve daha düsük maliyetle olacak NueMD modeli için seçti mutluyuz.”

davranissal saglik baglanti hakkinda
Davranis Saglik Baglanti Augusta tabanli Entegre Saglik Kaynaklari, LLC bir bölümüdür ve Mayis ayinda Gürcistan Krizi ve Erisim Hatti islemek için sözlesme verildi. BHL sekiz yildir Gürcistan’da tek noktasi giris hizmetleri isleme olan bir Atlanta merkezli saglik ve kriz çagri merkezi vardir. BHL da Ruh Sagligi Hizmetleri için SAMHSA Merkezi Güneydogu Amerika Birlesik Devletleri’nde Ulusal Intihar Önleme Lifeline bölgesel tasma kriz çagri merkezi ve Amerikan Akreditasyon HealthCare Komisyonu, Inc (URAC) tarafindan akredite edilmistir.