ne Eger hayatinizda basari elde etmek için olumlu ve iyimser tutar

Herkes hayatta basari elde etmek oldugunu bilir, olumlu tutum hayati bir rol oynar. Ama çogu gün boyunca olumlu ve iyimser olmak için ne yapmam gerektigini bilmiyorum. Ne seyler ya da adimlar olumlu ve iyimser tutmak için önemlidir. Her zaman olumlu pozitif, düsünme olumlu sonuç verecektir düsünüyorum. Eger kazanabilirsiniz düsünüyorsaniz, zaten yüzde 50 kazandi.

Yapici çalisma içinde altin saat (günün ilk saat) kullanin. Bu, kafanizda planlanmis ve günün geri kalani için duygusal sesi ayarlamak sirasinda saat AOS. Basarili kisi ve daha az basarili bir kisi arasindaki fark pozitif düsünme ve planlama oldugunu. Basarili kisi ilk iki saat içinde faaliyetlerini planlamak. Eger is yerinde olmak zorunda en az iki saat önce sabah, ya da ilk randevu veya toplanti önce kalk ve iyi kitap okuyarak daha iyi bir plan yapmak için ilk bir saat harcamak. Bunu yapmayin ve gazete veya dergilerde degerli zaman yatirim varsa, bütün gün buna göre akacaktir. Iyi kitap okuma, planlama, yapici çalisma içinde altin zaman yatirim varsa, bütün gün daha rahat akacaktir.

Sen, daha, pozitif, neseli, umutlu ve iyimser olmak Äôll. Sen, kendinden emin ve rahat sakin olmak Äôll. Sen, Äôll mizah büyük bir anlam, her gün ilk saat için saglikli malzeme okuma çok hareket daha iyi kontrolü ve refahi var. Sabah 30 ile 60 dakika okuma sadece birkaç gün sonra,, Äôll derin bir degisiklik fark. Sizin sabah erken okuma sonucu olarak,, Äôll kendinizi ve hayati hakkinda çok mükemmel hissediyorum. Eger gün boyunca daha emin ve enerjik hissedeceksiniz. Bu is akisi uygun yönetim, vb, dogru kararlar alinmasinda size yardimci olacaktir

Birkaç gün için bu islemi kabul ve görmeye çalisin. Bu, muhtesem bir deneyim AOS, ve hayatinin geri kalani üzerinde derin bir etkisi olabilir. Ise gitmeden önce zaman döneminde, son derece basarili insanlarin yaptigi baska bir sey bir plan ve tüm gün için hazirlamak. Ayni zamanda basarili olmak istiyorsaniz bugün bu aliskanlik çalismaya baslamis. Ben bu yazida sizi bazi kurallar olsun ya da hayatinizi daha iyi yapmak için yardimci olacagini umuyoruz.

Copyright © ¬ Nick Mutt, Tüm Haklari Saklidir. Web sitenize veya ezine içinde bu madde kullanmak istiyorsaniz, tüm URL’ler (baglantilar) etkin hale.