her zaman zaferler, hatta küçük olanlar kutlamak

Çilginca, olaganüstü ve outrageously hayatinda basarilar kutluyoruz.

Ne kadar çok basarilari kutlamak, daha onlari hatirlamak ve daha size basarilar, ne kadar çok güven hatirliyorum.

Gerçekten basarilarini kutlamak gerekir. Insanlarin basarili olabilir ilginç buluyorum ama emin hissediyorum.

Japonya’da arka arkaya seminerler birkaç yapiyordu. Personel, tabii ki, daha önce sabah gelmesi ve herkesten daha sonra aksam kalmak zorunda. Temel olarak, hiç kimse herhangi bir uyku alir.

Baska bir seminer tam olarak sadece bitirmisti gibi vardi önce biz iki gün izin vardi. Onlar iki gün mola sirasinda eve gitmek için izin verildi eger benim personel sordu. Ben eve gidemedim söyledim. Hepsi oldukça sasirdilar.

Ben onlar bir sey söylemedi “. Personel streç” Biz personel egitimi ve bir yapiyorduk söyledim, ama onlar kalmak için gerekli olan memnun degildi anliyordu.

Seminer geldi ve biz ilk olay bitmis.

Ben personel egitimi ve bir streç için sabah 11 daha sonra görüsmek istedigini benim personel söyledi. Ben onlara onlar hiç yasamis en zor aktivite olacagini bildirin.

Saat 11 benim tüm personel odasinda bir araya geldi. Onlara ögelerin bir listesini verdi ve listedeki ögeleri toplamak için 30 dakika oldugunu söyledi. Tüm ögeler onlar atanacak gittigini görev basari için önemliydi. Onlar 30 dakika içinde bir öge bulamadi olsaydi, onlar olmadan yapmak gerekir.

30 dakika geçtikten sonra, biz kamyonet var ve Tokyo yakinlarindaki daglara bütün gün gitti. Karanlik disinda almak baslamisti. Ben hayatlarinin en kötü gece olacagini onlara anlatmaya devam etti.

Biz sonunda Hakone, kaplicalar ile güzel bir tatil geldi. Benim personel tatil bizim hedef olabilir, ama biz dogru sürdü.

Ben yakinda bizim kalkis noktasina varmak söyledim. Kimse konusmak için cesaret vardi. Biz, sola döndü birkaç agaç geçti ve bir otoparka çekti.

Van kapiyi açti, güzel bir Japon kadin bir kimono orada duruyordu. O egildi ve Benim adim Mayumi “dedi. Ben kaldiginiz süre boyunca Katilacaginiz. ”

Benim Herkes personel toplam sok oldu. Ben hanedan ailesi eski yaz evde iki gün geçirmek benim personel için düzenlenmis vardi.

Bu derece kutlamalari bir örnektir. Onlar asla unutmayacagim bir sey.

Eger çilginca basarili bir egzersiz her zaman size teslim her ürünün tam bir her olay, basarisi kutlamak ve size taahhüt üzerinden takip her zaman çilginca sizin için önemli oldugunu biri memnun etmek olarak, gerekli güveni gelistirecek size hayatinizin her alaninda basarili olmak için.