gelismis bir öfke yönetimi yöntemi kullanarak saniyeler içinde öfke ve stres kontrolü için nasil eriskinlerde DEHB

Öfke ve Yetiskin DEHB Öfke Yönetimi arada

DEHB Yetiskin hayal kirikligi inanilmaz bir meydan okuma var. Bu hayal kirikligi öfke ve kirik iliskiler, belki siddete yol açar öfkeye yol açar. Hiçbir öfke yönetimi ile sonunda, bizim eylem suçluluk ve pismanlik pisman yol açacaktir. Evet, olmustur, ama yetiskin DEHB bazi zorluklar için bir cevap bulduk.

evet, ben yetiskin DEHB var.

Öfke sadece benim yetiskin hayat, benim bütün hayat etkiledi büyük bir mücadele vardi. Ben, bana sakin stres rahatlatmak ve öfke eriyip mucizeler oldugu gibi sizinle bu yöntemi paylasmak için heyecanliyim. Ne bir rahatlama. Ben baskalariyla bu ortak degil sadece pisman degilim

Adim 1: birkaç derin nefes alin:

Evet, 3-9 saniye içinde sayma gibi ritmik solunum kullanarak nefes ve ayni miktarda nefes. Eger nefes odakli tutar saymak unutmayin. Isterseniz derin 1 dakika veya daha fazla nefes.

Adim 2: Ne duygulari tanimlama olabilir?

Nasil hissettigini belirleyin. Sana kizgin, üzgün, sinirli, belki depresif veya endiseli olan tahmin ediyorum. Bu adim önemli oldugunu, bu nedenle birkaç liste ve hareket degildir.

Adim 3: memnun olan yok olan degerler belirleyin?

Bu adim, çok önemlidir. Bu egzersiz% 90’dir. Eger kabartmak olmadan bu egzersiz yapmak istiyorsaniz, sadece bu adimi. Degerlerimizi araya geldi degil biraz saygi, destek, sevgi olabilir. kolayligi, güvenlik ve göz. Asagidaki web sitesinde degerlerin bir listesini bulabilirsiniz. Birçok deger vardir.

kisa formu:

Bu en kisa formda egzersiz, henüz size Duygusal Ilk Yardim için ihtiyaç vardir. Simdi deneyin ve ise hissediyorum. Yine memnun olmama degerleri tespit anlik sakin için ana bilesenidir. Tabii ki, bu sadece gelistirdigi yeni stres içindir. Orada derin stres ve kizginlik ile ilgili diger makaleler, henüz ilk bu hizli egzersiz deneyin.