Eger ne degistirmek

“Her zaman her zaman yaptik ne yaparsaniz her zaman her zaman ele verdik ne alirsiniz.” ilan Peter Urs Bender, konusmaci ve “içinde gelen Liderlik” olmak üzere bes kitap en çok satan yazar.

Ama Bender “her zaman yaptiklarini yapmaya devam – Eger daha az alacak Sadece size ne degistirmeniz gerekir bile kalmak için -.. Ve büyük ölçüde bunu nasil degistirmeniz gerekir büyümeye”, bu uyari ekler Bender iletisim ve liderlik becerileri konustu. Ama yaptigi açiklamada en çok is yönlerini ve kariyer için de geçerlidir.

Yeni pazarlar, büyüme ve kar yakalamak için – gelecek için kural ne yaptiginizi degistirmektir.

Bir geriye dönüp baktigimda ve diger ileriye dönük – Ocak iki yüzü vardi Roma tanrisi Janus almistir. Simdi her iki yapmak için iyi bir zaman. Sizin basarilari ve kutlamak için geçen yil gözden geçirin. Ayrica kazanilan bilgelik kristalize gez ile silahli sizin aksiliklere gözden geçirin. Ileriye baktigimizda – sizin hedefleri belirlemek ve yol haritasi. Ama ne yaptiginizi yapmaya devam ve daha fazla almak için beklemeyin. Sadece ayni sonuçlari elde etmek için yaklasim degistirmek için hazirlayin. Eger gelistirmek istiyorsaniz – dramatik farkli bir sey yapmak.

Bu üç yoldan herhangi birinde yaklasim degistirebilirsiniz – karsi, takip ya da yol.

Hala VHS veya Avro Ok üstünlügünü üzerinde Beta erdemlerini öven mi? Bu güzel bir aksam yemegi konusmalari yapmak. Gerçekte, bu oldu, simdi hareket edilir.

Sen Jones’un yetismek için karar sonra bir Internet Web sitesi ile etrafinizdaki herkes fark edebilirsiniz. Asagidaki kötü degil – ama sadece bakimidir.

‘Bugün Ne degistirebilirim?’ Ile güne baslayarak degisim Kursun yerine ‘Ben degisiklik bana ne yapacagini merak ediyorum?’ Nerede yeni bir pazar bulabilirim? Nasil müsterilerine daha fazla deger saglayabilir?

Yerel bir bowling salonu Glow-in-the-karanlik isaretçilerine featuring degistirmeye karar verdi. Yeni bir pazar, erken gençler – isiklar los, yüksek sesle müzik ve iste oyun, isaretçilerine boya. Bozuk sayfa ve post-it notlar ile tam Bell Bir e-posta,, küçük bir sirket kolayligini benzemeye kendi girisimi gösterdi. Onlar sadece onlar vardi ne geri almak için degistirmeniz gerekir. General Motors da degisiklik gerektigini biliyordu – ve onlar yeterince hizli degismez anladim. Yeni bir kültür ile – Saturn – Onlar yeni bir sirket olurken. Satürn Kanada’dan bir sözcüsü söyledi, “Araba Tamam – bu farkli sirket.” Iyi bir otobüs sirketi olarak bilinen tazi, bir “inter-modal tasimacilik sirketi” olmak olarak degistirildi. Eger son 20 veya 30 yildir oldum güvenilir bir sirket olmaya devam eger yasayamaz.

Massive hükümet degisiklikleri umulmadik firsatlar sunmaktadir. Süre okul panolari önce sponsorluk için sirketlere satmak-out üzerinde savundu. Simdi okul takim üniforma yaris bakim sürücülerin bu benzemeye baslar. Kamu sektörü kütüphaneleri, okul servisleri ve hatta metro istasyonlari için sponsor talebinde bulunuyor.

Degil is – William Bridges, Is Shift yazari, onlar is arayan gerektigini bireyler uyariyor. Sadece yeniden egitmek gerekir hayatini kazanmak için devam etmek, yeni beceriler ve degisim ögrenirler.

Eger küresel gitmek bu yil, dis kaynak, ya da piyasada yeniden pozisyon? Hayat bir hedef ama devam eden bir süreç degildir gibi, degistirme – ve durdugunda hayat gibi – ölürsün.

Eger bazi seyleri çok hizli degisiyor hissediyorum zaman, Superman düsünmek – 50 yil sonra – hiçbir pelerin – – kirmizi ve mavi hiç o yeni bir kostüm donned! Alvin Toffler ifadesiyle – Bu Future Shock oldugunu. Superman degistirebilirsiniz Eger öyleyse yapabilirsiniz.