zaman biraz isteyenler nasil yönetilecegi

Sadece zaman harcamak için seviyorum insanlarla ugrasmak zorunda mi? Onlar üzerinde sürünme ve önemsiz bir konuda saatlerce durmadan konusmak, ya da belki sadece dedikodu isteyeceksiniz.

Ben yeterince dedi kadar ki, bu bir sürü oldugunu almak için kullanilir, ve aslinda gitti ve benim hücre üzerinde asili yapilan bir isaret var. Dedi bilmek ister misiniz? Bu oldukça basitti. Dedi tüm “yapmaniz gereken bir sey var, burada bunu etmeyiniz” oldu. Ne yazik ki, bu da bir konusma noktasi oldu ve ben bu isareti kendisi anlami ne açiklayan baslamak zorunda, benim hücre at üzerinde “hiçbir sey” yapamaz gerçegi yani onlari güldürmek yerine onlari gitmek gibiydi . Onlar ilgisi varmis gibi çogu zaman, gerçekten görünüyor.

Birisi bir süre için konusmak istiyorum diyor dikkatli olun. Bu süre genellikle yarim saat için yaklasik dörtte olarak çikiyor ve hatta ötesinde uzun streç olabilir. Bir dahaki sefere birisi zaman bir süre için sorar Yani, almak için ne kadar sürecegini isteyin, ve bu soruya bir cevap vermek zaman, takvim / planlayicisi aramak ve mesgul dogru oldugunu söyleyin Eger onlar sizinle konusmam lazim dedi o birkaç dakika için böyle ve böyle bir zamanda program açik bir yuvasi var simdi, ama bu.

Birçok kisi randevu için beklemek sabir olmayacak gibi bu hemen, bu zaman wasters maruz kalma azaltacaktir ve genellikle onlar da kendilerini çözerek size danismak zorunda kaldi ne olursa olsun çözebilir, ya da kimse ile konusarak baska. Onlarin sorunu çözüldü olsun sürece, tekrar sizi rahatsiz ihtiyaci bulamazsiniz.

Aslinda seyleri tartismak için randevu kurma diger etkisi, hatta zaman sadece 5 dakika olmasi, insanlarin ciddi zaman ayirin biliyorum, ve bunu atik gerektigini saglar. Onlara bir süre planlanmis bu yana, onlar basibos olmadan, kendi bakis Acros alma ve yerine bos konusma yapmaya odaklanmak gerekir. Açikça onlar hakkinda konusmak için gidiyoruz ne düsünmek için biraz zaman beri, bu onlari bir lazer odak verir ve daha iyi bir sekilde size sorularini formüle onlari mümkün kilar.

Önemli sey baskalarinin zaman sizi soymak için izin degildir. Onlar tam anlamiyla sizin ve program zaman emmek için kitabinda “Girisimciler için Hayir BS Zaman Yönetimi”, Dan Kennedy, bu insanlar Zaman Vampir çagirir.

Dolayisiyla, sadece bir “süre biraz” için isteyenler için vermeyin. Gerçekten önemliyse, onlar daha sonra bu konuda size konusma ile yetinmek zorunda kalacaktir.