sinirlayici inançlari ortadan kaldirarak hayatinizi degistirebilir nasil kesfetmek

Sen “Inançlar sinirlandirilmasi” yeni bir fenomen gibi geliyor, ama yüzyillardir devam oldu bir sorun açiklanir düsünebilirsiniz.
Ben bunu yapabilirim inanci varsa Mahatma Gandhi “, kesinlikle herhangi bir sinirlayici inanç ve devletler için vermediler bir adamdi, ben kesinlikle ben o olmayabilir bile, bunu yapmak için kapasite kazanir baslayan. ”
Motivasyonel konusmaci Denis Waitley göre, “Eger yapabilirsiniz düsünüyorsaniz, muhtemelen yapabilirsiniz. Eger düsünüyorsaniz size en kesinlikle. Inanç siçrama seni alir, kontak anahtari olmaz olmaz.”
Hepimiz olmaktan bizi engellemek inançlari sinirlayici var “kendimiz için.” Biz düsman bir araya geldi ve gerçekten de, o biziz. Biz bakmazsak, biz sabote ve bu süreçte kendimizi sinirlayan, bu sinirlamalar için savunuyorlar. Potansiyel içinde ve gerçek bizim büyüklük kendimizi engel.
Sinirlayici inançlari biz yapamayiz ne bize tutun olanlardir. Bile açiklama yapmadan, biz “. Elimden sanmiyorum”, kendimize söyleyebilir: Bu Olabilir Küçük Motor tam tersi Kendimizi en motive gerekir bile bu hepimize olur, ve neden olamaz için hiçbir mantikli açiklamasi var bile.
Yani bu sinirlayici inançlari kurtulmak dogru, kolay olmalidir? Sadece bu düsünceler ortaya çiktiginda farkinda olmali ve onlari görmezden. Bizim sorunumuz hiçbir yaygara ile çözüldü.
Olabilecegini daha kolay yapilir daha söyledi.
Sinirlayici inançlari genellikle erken çocukluk döneminde üzerinde olusur. Yapmak ya da kendi çamasir yikamak, ya da kendi yemek, ya da temiz kendi yemekler yapmak izin asla, çocuklari memnun etmektedir ve onlar için her seyi yapar bir ana düsünün. Çocugun sorumluluk rahatsiz olmak kadar büyür ve o her zaman oldum nasil gibi hissediyor çünkü bile degistirmek için denemek için rahatsiz olabilir.
Ya da ne annen ablasi karar verirse her zaman akilli biriydi, ya da kardesi para ile her zaman iyi oldu, ya da küçük kiz kardesi oldukça kardes, ya da kardesin insanlar hakkinda derin umurunda biridir? Sirasiyla, sizin egitim, ya da mali yakin ilgi olmaz. Neden? Sadece zaten basarisiz olur!
Bati bireyci kültürlerde insanlarin kisisel kimlik onlarin algilanan rolleri kravat ve sinirlayici inançlari ayirt ve tespit etmek çok zor hale getirecek. Oldugunu çünkü insanlar seyler yapmak ve yapmayacagim “kim olduklarini.” Sinirlayici inançlari tanimlamak, bunlari exorcising ve sonuçta onlari asan için ilk adimdir bu yana kimlikler bizim sinirlayici inançlari ayiklaniyor çok önemlidir.
Belasi düsünün: o gerçekten dogasi geregi bir bas belasi ya da sadece davranis kalici bir etiket ile takviye edilmistir? Gerçekten reform gelen bela durdurma? Bu baska bir sey degildir Sansi var, ya da en azindan, sadece kendi inançlari sinirlayici. Erkek fatma gerçekten diger kadin iliski ya da anlamak asla? Ona ne durduran? Iyi bir sans hiçbir sey ama zaman içinde saçma bir inanç var. Yapmak istediginiz bir sey varsa, çalisan hakkinda kötü bir sey yok, ve basari bir yarari olabilir: nihayet etiket dökülme ve daha çok yönlü kisi içine büyüyen.
Hedeflerinizi ve arzulari hakkinda dikkatlice düsünün. Onlari elde sizi durdurma? Belki bazi somut, rasyonel nedenleri vardir. Ancak, belki de mevcut degildir. Nedenleri gibi bir sey ses, o kesinlikle konumunuzu yeniden gözden geçirilmesi gerektigini “Bu, sadece ben kisinin tür degil”. Bu istediginiz sey, ve orada tam anlamiyla sekilde ayakta bir sey varsa, o zaman evet, bu kisi ve mümkün ve zihninizi ayarlamak sey basarmak olacaktir.
Belirlenmesi ve kisinin sinirlayici inançlarin farkinda olma ögrenilebilir bir beceridir. Sizi geri tutan seyleri ortadan kaldirmak için bilinçli bir, çaba alirsaniz, sadece sizin için bekliyor orada bir firsat bütün dünya bulabilirsiniz!