sabah rutin düzene nasil daha fazla sabah erime

Sabahlari. Çogumuz onlari sevmiyorum, ama hayatin bir gerçegi oldugunu. Peki daha katlanilabilir ‘saat yendi’, sabah oyun yapabilirim? Bu ipuçlarini deneyin.

Eksik ayakkabi ariyordum Birkaç hafta önce gibi, o ölmek olmaz kizim ikna etmeye çalisiyor o benim anahtarlari ariyor (elimdeki bütün zaman vardi) ve, tost yerine krep bir parça yemek olsaydi genellikle kapi disari herkes almaya çalisirken etrafinda acele, ben biraz daha iyi benim sabahlari düzenlemek için gereken 437 kez kendime yemin ettim. Ama cidden – hatta nerede baslar? Bazi deneme yanilma sonra, (genellikle) evimde çalismak bazi ipuçlari buldum.

Eger sabahlari biraz daha yumusak gitmek istiyorum uzun lafin kisasi, daha önce gece baslamak gerekir. Biliyorum, biliyorum. Kimse gece serbest zaman son degerli anlari sirasinda sabah düsünmek istiyor. Ama biraz ön sabah planlama gerçekten sabah basitlestirilmesi dogru uzun bir yol gidiyor. Burada denemek için bazi seyler sunlardir:

tarihini kontrol
Tarihler ve bir takvimde hatirlatmalar tutmak ve her gece kontrol – ve de birkaç gün kala bakmak emin olun. Bu sizin çocuk proje bitis tarihleri, spor uygulamalar ve doktor randevulari ya da ögle yemegi tarihleri ??hatirlayacagim ve bir gece önce onlar için hazirlayabilirsiniz sekilde.

hava durumunu kontrol
Basit, dogru degil mi? Evet, bu aslinda. Ertesi gün için hava tahmini bilmek bir sonraki adim size yardimci olacaktir.

Yatmadan önce giyin
Tamam, tam anlamiyla. Sadece kendiniz ve / veya yatmadan önce çocuklar (kendi ayakkabilar dahil) için giyim seçmeyi deneyin. Bu sabah acele sirasinda ‘sadece dogru kiyafet’ bulma güçlük bazi ortadan kaldirir.

Bu Çanta
Is için büyük bir sunum Çalisma? Çocuklar ödevlerini tamamladiktan? Bir kez tüm evrak tamamlandiginda, repack evrak çantalari ve okul çantalari bu yüzden sabah gitmek için hazirsiniz. Ve unutmayin – kendi çanta paketleme için çocuk sorumlu yapabilirsiniz!

mutfak gece vardiyasi
Ertesi gün ögle yemegi için paketi ne karar vermek – ve aslinda daha önce mümkün oldugu kadar gece hazirlaniyor – çok daha kolay sadece okul ya da is torbalara ögle düsmesi yapar.

vitese kahve tekme
Her sabah kahve içmek? Geceleri kahve makinesi hazir olun. Eger belirli bir zamanda baslatmak için sizin programlayabilirsiniz ise, bunu yapmak. Eger degilse, en azindan kahve disari ölçülen almak ve bir gece önce filtre koyabilirsiniz. Gerçekten Yani – ne kadar erken o kadar iyi, sabah kafein alabilirsiniz.

Eger sabahlari çok fazla hatalari olmadan çikmak için haftalik yapabileceginiz bazi seyler vardir:

bunu yazmak
Sizin tarihler ve hatirlatmalar takvim güncellemek ve Önünüzde tam olarak hazir olmasi için zaman yapabileceginiz bir sey olup olmadigini görmek için her hafta biraz zaman ayirin.

mal almak
Eger fistik ezmesi kapli karton üzerinde yemek degil bu yüzden ögle fixin ve kolay kahvalti yiyecekleri üzerinde dolu emin olun. Ve sen git kahve içmek isterseniz, kapakli bir seyahat kupa ya da tek kullanimlik kahve fincanlari yatirim. (Bu araç Starbucks gibi tür olacak, ancak daha fazla zaman ve para tasarruf edersiniz.)

‘er doldurmak
Sabah gaz almak için zaman vardir? Kim Ben degil. Bos yakaladi degil bu yüzden benzin istasyonu için bir haftalik yolculuk yapmaya çalisin.

dolap, lütfen
Bu baslangiçta biraz daha fazla zaman alabilir, ama sonuç buna deger iyi olabilir. Uzak temiz giysiler (veya kirli giysiler, seçtiginiz) koyarak zaman, birlikte kiyafet eslestirmeleri tutmaya çalisin. Bu büyük siyah etek ile belli bir gömlek giymek ister misiniz? Onlar bulmak kolaydir böylece dolaba yan yana asin. Bazi insanlar bile simdiye kadar gömlek ile aski kolye koordine asmak gibi gitmek, ama simdiye kadar belki de henüz organizasyon bu seviyeye degilim … ya.

Sizin sabahlari düzene en iyi yolu, gece baslamaktir. Biliyorum – Geceleri yapmak istediginiz son sey ‘, sabah seyler’ ama güven bana. Bu ipuçlarini (hatta sadece birkaç sesin kolay) uygularsaniz sabah geldiginde bana tesekkür. Ya da en azindan bazi kafein oldu sonra.