ruhun dogasi

Bu ruh, büyümeye iyilesmek için, ve sevgi dogasidir. Biz dünyaya girerken, biz küçük bir çocuk olarak ortaya çikmaktadir. Biz açik. Biz anne ya da kendimiz bize yerlestirilen sartlari yok. Herhangi bir olasilik kendimizi kapali kapali degil. Dünya bizim ayaklarina yatiyordu ama öyle. Biz kosulsuz saflik bir paket vardir.

Biz yas olarak, kosullar zarar bizi tutmak amaciyla bizim yollari boyunca bize dogrudan bize yerlestirilir. Biz zarar sekilde disinda kalmak için yönetmek bile, biz hayata karsi uyaran-tepki reaksiyonlari bir devlet olarak hareket ettirin. Bu daha fazla ve daha uzaga bir bebek olarak ile dünyaya geldi saf varlik dogal devletten bizi çekiyor.

Nasil olmanin dogal durumuna geri dönebilirsiniz? Nasil bizim ruh geri arama ve manevi refah duygusu kazanabilir? Asagidaki manevi varliklar insan irkinin içine enkarne olarak aradigimiz bütünlük ve sifa dönebilirsiniz yolu vardir:

1. yaratici bir seyler yapmak.

Yaraticilik kalp, aklimiza, ve bizim hayal yürütmektedir. Bu faaliyetler bizim bütün varlik kullanmak için izin. Dikkatimizi dünyanin dis ifadeleri hareket eder ve yasam kalp ve hayal sebebiyet veren iç dinamikleri girer. Kalp ve hayal önem verilir, biz fikir dünyasina girin. Insight kutsal ve büyülü hayatimizin gerçekten ne kadar içinde görmek için yetenegidir.

Ruhun alaninda, bizim insanlik kutsal olur. Yaraticilik yoluyla hayatin bize yoluyla degil, bizden akar nasil farkindayiz. Bize akan ilgi bu nitelikleri ile tespit daha, daha biz bütün ve sifa olan bize ikamet eden nitelikleri ile tespit edilir. Bu dogal bir durumdur.

2. bir çocuk ile vakit geçirmek.

Çocuklardan uzak faaliyetleri ve yetiskinler olarak bize tanimlayan sorumluluklari dikkatimizi çeken bir yol var. Tüm bir çocuk bu dünyada yapmak istedigi eglenceli olmasi. Bunlar faaliyetlerin asla lastik gibi görünüyor. Çocuk sürekli oyun rol oynuyor.

Yetiskinler olarak, biz bosa zaman olarak oyun düsünmek egilimindedir. Hayatlarinda oyun ve sevinç duygusu kaybetmek Yetiskin kendi kendini motive kaybetme tehlikesiyle karsi karsiya. Ben bahsediyorum kendi kendini motive tür hayatta eglenmek için arzu içerir. Bu yaraticilik, dogallik, ve bir çocugun kalp eksik bir depresif duruma yol açabilir.

Her birimiz lastikler asla içimizde bir çocugun kalbi vardir. Bu bize tam hayatta ve ile katilan bir parçasidir. Bizim hayal ve kalp zihin üzerinde bize rehberlik baslarken, biz ruh bulunmaktadir. Ruhunda, aklimiza kendi dogru perspektif içinde oldugunu. Bize bu bölümü dünyanin baskilari ile bagli degildir bizim iç farkindaliktir. Biz ruh döndügünüzde, tam ve iyilesmis yasama olasiligi bir gerçeklik haline gelir.

3. bir çocuk haline gelir.

Bir çocugun gözlerinin içine bakmak dahaki sefere onlarin kalp hissetmeye çalisin. Kalp ve kalp fark ve benzerlikler dikkat edin. Bir fark var midir? Bu farkindalik bir çocuk olarak nerede bir uzun ya da kisa mesafe mi?

Ne o küçük erkek ya da içinizde küçük bir kiz ne oldu? Fiziksel olarak çocukluk alamiyor çünkü, belki de içinden yapabilirsiniz. Iyi günler ve kötü zamanlar – bir çocuk olarak geçmis unutmayin. Bir çocugun gözüyle hayatinizi bakmak gibi, kalp ve hayal gücü ne kadar aktif hatirliyorum. Onu kucaklayin. Bu iç vizyon tüm bilinci nüfuz izin. Çocukluk sizin yetiskin yorumlarin gidip masumiyet ve sevgi ile görüntülemenize olanak saglar.

Bizim gerçek dogasini tam olarak bunun olmadan dünyada yasamaktir. Içimizde sevinç deneyim bize dogru tasiyabilirsiniz sonsuz yollar vardir. Biz dogru ya da yanlis, iyi ya da kötü olarak dünya görüsü bizim egilimi gidelim, biz ikilik geride birakmak ve Birlik içine girin.

Çesitliligin tüm görünüse arkasinda Bu Birlik kosulsuz sevgi bir sifa durumdur. Bu ömrü boyunca bize yol, bize ortaya tüm yasam getirme parçasidir ve bize ev yol açacaktir. Bu doganin bize hayat veren gücüdür. Bu bizim ruhtur.

Samuel Oliver, yazari, “Ölüm Bize ögretmek Ne: Living on Dersler”