profesyonel ve yönetici kadin – çalisan kadinlar için zaman yönetimi basari sirlari

Profesyonel ve Yönetim Kadinlar her zamankinden daha kendi zamaninda daha fazla talep var ve-saat sonra taahhütleri bir Herkül görev gibi görünebilir dengelerken kariyer basariya ulasmak. Çok “superwomen” onlarin sik sik telasli hayatini kontrol etmek için kullandiginiz bazi kolay stratejiler vardir, bu makalede, çalisan kadinlar için basarili zaman yönetimi ilk dört sirlarini verecek. Onlara bu fikirleri kendi içinde ve çigir açan olmadigini unutmayin, ama çok basarili bir profesyonel ve yönetici kadinlarin daha tutarli digerlerinden daha bunlari uygulamak okuyun. Gibi

1) What You Want tanimlayin – her durumda size aklinizda sonu ile baslamalidir katilmaktadirlar. (Stephen Covey bu kavrami meshur “Etkili Insanlarin 7 Aliskanligi.”) Eger derin degerlerini belirlemek ve gibi görünüyor her alanda ne basari bir listesini yapmak gerekir. Istediginiz sonucu bir vizyon olmadan, yerine istenilen yönde hareket daha zaman geçirmek muhtemeldir. Belirli bir hedef olmadan limana birakarak bir denizci düsünün. Halen yelken, ancak denizde kaynaklarinin tükenmesi yerine ilgi noktasini dogru hareket sona erecek. En derin degerlerini, ailenizle vakit geçirmek insanlarla anlamli baglanti yapmadan, ya da is yerinde baslatmak için ürün getiren eklerseniz, her alanda basari olarak özellikle mümkün neye benzedigini tanimlamaniz gerekir.

2) What You Want öncelik – istedigini tespit ettik sonra, simdi sizin için en önemli olani öncelik gerekir. Listenizdeki her öge zaman yatirim getirisi açisindan size ve en iyi geri dönüs göre her madde öncelik ne düsünün. Örnegin, çocugunuzun beyzbol oyunu vakit son tarihe patronunuz için bir rapor bitirme sizin için daha önemli olabilir, siz sadece isten sonra üç saat varsa sizin için en önemli olan karar vermelisiniz. Sen diger görevleri hala yapilmasi gerekir ama çocuklar uykuda ya da bunlari devredebilir sonra alt dönüs görevlerini yapamaz karar verebilir. Eger en yüksek öncelikleri en derin degerleri yönünde tasimak seyler olmasi gerektigini öncelik olarak göz önünde bulundurun.

3) Ne You Can Delege – biz ömrü boyunca ilerleme, bizim zamaninda talep olarak birikme egilimi. Biz aileler baslatmak, is yerinde daha fazla sorumluluk almak, görev sorumluluklari monte olarak ev hayati içine kanamaya baslar, çocuklarimiz biz katilmak istiyorum ve evlerimizde hala araba, temizlenir ve giysi vb Birçok yikanmasina gerek ki okuldan sonra katilmadan faaliyete basladi basarili kadin hayatlarinin diger alanlarinda daha yüksek getiri faaliyetlerine odaklanmak için temizlik ve bahçe hizmetleri için bu görevleri bazi delege basladi.

4) Kisisel Eylem Plani gelistirilmesi – Bir kez yatirim getirisi dayali, ne istediginizi bu ögeler öncelikli tanimlanmis ve ne yapabilirsiniz delege, simdi bu eylem plani gelistirmek için zamani var. Verimlilik Düsman yogun bir istir. Size ulasmak için çalisiyoruz ne odakli bir eylem plani olmadan, size hedeflerinize yönünde hareket etmez mesgul-çalisma ile çok zaman israf sona erecek. Rutin, zaman derin degerlere daha yakin hareket eylem adimlari odaklanmasini saglayan, bir Plani olusturun. Sizin için önemli her alanina tahsis zaman emin olun ve sürekli olarak eylem plani yürütmek. Tabii ki bir beklenmedik durum nedeniyle B Plan hareket etmelidir kez olabilir, ancak zaman çogunlugu istediginiz sonuca odaklanmis ise, çok daha hedefinize ulasmak olasidir olacaktir.

Bir kez bu zaman yönetimi basari sirlarini hayata geçirdik, en azindan her alti ayda bir eylem plani gözden geçirin ve ayarlamalar yapmak.

P.S. – Hayatta nereye götürür görmek için bekliyor verimli olamaz. Eger hedefe dogru tasimak istediginiz hedefe ve ters mühendislik eylem adimlari odaklanarak rota gerekir. Is Kitaplari yeteneklerinizi firçalama için son derece yararli bir kaynaktir. Birçok okumak için zaman yoksa, skirtsuitsummaries.com gibi bir hizmet için en iyi is kitap özetleri teslim edecek.

Tam makale ve saglam ve degismeden imzasi ile sadece yeniden yazdirmak için Tamam.