para aklin zayif bölgelerinde güçlü büyümeye nasil

Eger bir para Zihin oldugunu biliyor muydunuz? Ve bazi zayif yönleri ve bazi güçlü olanlar oldugunu biliyor muydunuz?

Ve ayni zamanda zayif yerlerde güçlü büyüyebilir oldugunu biliyor muydunuz? Aslinda, bu kemik kirilmasi fazla farkli degildir. Vücut tamir çevreleyen kemik daha güçlü kemik madde ile mola.

Ben “Para Zihin,” Ben toplami tüm düsünce, duygu, tutum ve para konusunda deneyimleri toplam anlamina derken. Tahmin edebileceginiz gibi, bunlardan bazilari iyi, bazilari degildir.

Olmayanlara Money Mind “zayif yerler” vardir. Örnegin, bu hala yalakalik yapmak ve ürperti sinirlama deneyimleri vardir. Onlar ya da “zengin insanlar açgözlü” gibi basari siniri erken yasamda duymus olabilir truisms olan “para tüm kötülüklerin köküdür.”

Bu zayif yerlerde meydan, size para Mind genel güç kazanmak. Ve bu para verme ruhunun daha iyi ve daha iyi is yapar.

Yani burada para Zihin zayif yer yer kuvvetli büyümeye üç hizli yolu vardir. Challenge gibi truisms veya soru ile “para tüm kötülüklerin köküdür” “Zengin insanlar açgözlü” “Kime göre?”

Istisnasiz, size en hararetli bu inanislara sahip olan deneyiminizi bu kirdi oldugunu kesfedeceksiniz. Bu yüzden nasil sahip degil disinda para hakkinda ne biliyorsun ki?

Hala soru ile size rendeleyin olabilir geçmis hatalar meydan “Bu baska ne anlama gelebilir?”

Geçmis hata size çok para mal varsayalim. Ve yanlislikla is konularda da beceriksizlik kaniti olarak kullanmistir varsayalim.

Ayrica artik o zaman yapamadim bilmiyordum birkaç sey biliyorum anlamina gelebilir? Ve ayni zamanda tekrar ayni hatayi yapmayacagiz anlamina gelebilir.

Erteleme, kötü zaman yönetimi, ya da insanlarin beceri eksikligi gibi konularda elinizin arasindan kayip basari ve para neden eger bu eksiklikleri bas basa karar ne zaman ve ne olur?

Yeterli kararlilik ve uygulama ile, bu zayifliklarin üstesinden noktaya degil mi? Derhal seyler yapmak bir gelecek zaman bu su anda arkasi dönük düsünün, iyi zaman yönetmek ve nadir beceri ve diyoruz ki insanlarla anlasma “Parami Zihin simdi o zaman göre daha çok daha fazla para yapar!”

Bu zayifliklarin üstesinden gibi, Money Zihin güçlü büyür. Ve genel para verme yeteneklerini banka hesabi ile birlikte büyür.