olumlu degisiklikler hipnoz ve nasil tamamen bütün hayatini degistirebilir

Zihin durumunuzu sizin sorumlulugunuzdadir ….. ve Pozitif degisiklikler Hipnoz kesinlikle olumlu olanlar için olumsuz düsünceleri degistirmek yardimci olabilir.

Bu insanlarin çogu olumsuz bir zihniyet olmasi hiç de sasirtici degil …..

Bizim TV ekranlarinda ve gazetelerde sürekli olumsuzluk, bir negatif herhangi bir pozitif düsünme kisi açmak için yeterli olacaktir. Onlar dünyanin kalan herhangi bir iyi insanlar oldugunu Biz sadece umutsuzluk.

Ama biz odaklanmak ne, biz ne olsun ….. ve biz cinayet ve depremler üzerinde duruluyor eger, daha sonra fikrinizi kaynaklanan birçok olumlu düsünce olamaz bir gerçektir.

Yani …… bizim zihniyet degistirmek zorunda.

Olumsuz düsünceler, bizim anne olumsuzluk yil tüm yil hepimiz ne bize yapmak ve bugün nasil düsündügünü.

Bazi günler bizim düsünce kaliplarini degistirmek ve olumlu olmak konsantre ilham almak, ama bu neredeyse basarisiz olmaya mahkumdur. Neden ………

Çünkü derin biz hala kendimizi süphe asagi. Bizim bilinçalti bilinçli zihin baskin ve ya da ‘biz bu hak yok’. ‘Bu olamaz’ bizi anlatiyor

Hiç neden piyango kazananlar her zaman para tutmuyorum merak ettiniz. Onlarin zihniyet degismemistir derinlerde çünkü. Hala hak etmeyen olarak kendilerini düsünüyorum. Hala bir yoksulluk zihniyet düsünüyorum.

Yani, onun zorunlu olumlu degisiklikler bir bilinçalti düzeyde geldigini.

Ve Olumlu Degisiklikler Hipnoz bunu uygulamak için harika bir yoldur.

Bu bir kazanan gibi düsünmek yardimci olur, ve düsünmek ve bir kazanan gibi hareket zaman hayatinizi önemli ölçüde degistirir.

Biz uçmak ve elde harika hedefleri kendimiz için, yoksulluk ve sefalet içinde yasamak degil ifade etmistik.

Ama biz is yapmak zorunda ve pozitif degisiklikler Hipnoz gerçekten bizim eski düsünceleri degistirmek ve yeni, pozitif olanlar ile bunlarin yerine yardimci olabilir o benimle Tamam.