nasil herkes hipnotize – önerilerine duyarlilik daha yakindan bakmak

Öneri duyarlilik testleri biri öneri duyarli olup olmadigini dogrulamak için büyük yöntemdir. Önerilerine duyarli bireyler, çogunlugu zorluk hipnotize olmadan da olabilir, ama sabit bir kural degildir ve istisnalari vardir. Sana öneri duyarlilik düzeyi kurmak için yardim istiyorum, bu nedenle kullanilan en popüler yollardan birkaç ile tanistirmak olacak.

Sikilir el * Test.
Bu birçok Hypnotists için tercih edilen testtir, bu yöntemin artisin nedeni, çogunlukla sadeligi. Gözleri kapali bu teste tabi olan kisi, rahat oturdugundan. Onu bu eller birinden çekilen deneyimi odaklanmak komuta baslar. Onu sandalyenin arkasina elini clentch ve ona elini bir kelepçe çene hayal kullanmanizi öneririm. Daha sonra, onun çabalarina ragmen çene açmak için yetenegine sahip degildir öneririz. Bundan sonra biz denek elini açarak ya da degil sorun olup olmadigini, dikkatli bir sekilde gözlemlemek. Daha kisinin elini clentchs, öneri için daha duyarli o.

Isik ellerin * Test.
Bu test sirasinda test kisinin kapida, dis PartOf ellerini locatedon çerçeve vardir. O gözlerini kapatti. Biz yaklasik bir dakika boyunca elleriyle kapinin çerçevesi itmek için onu komuta. O an sirasinda, ellerini son derece hafif oldugunu göstermektedir, bu nedenle kendilerini ayaklanmaya hafiftir. Sonra bir adim önde yapmak için onu komuta ve ellerini artacak ne kadar yüksek görüyoruz. Yüksek ellerini o öneri daha duyarli gidin. Bu test elinde yükselisi, konu kaslarinda basinç gevseterek kismen neden oldugu göz önüne alindiginda büyük bir kusur vardir. Ayrica bir büyük avantaji vardir – hipnoz bile baslamadan önce bu, hipnoz yetkilerini olarak, hipnoz konunun inanç kurar.

Düsen madalyonun * Test.
Biz denek üzerinde bir para koymak el stretchened ve gözlerini kapatmak için onu söyleyin. Biz elini yavas yavas dönmeye basliyor ve para düsme oldugunu bir öneri yer:. “Elinizi üzerine koyarak bir sikke vardir uzun hareket yok gibi As handthe sikke üzerinde birakir Ama beklenmedik elinizi beginsto döndürme. ve para. elinizin yan slayt basliyor Elin çeviriyor ve para elinizin sol taraftan kayar. onu düsüs izin vermeyin … “. Bu metin birkaç kez söyleyin. Testin konusu para düsme anlaminda varsa, o diger yönde elini çevirerek karsi olacaktir. Biri bu test için duyarli ise, o önerilere çok duyarli oldugu anlamina gelir. Daha az duyarli insan bu testi cevap vermeyin.

Bu öneriler için duyarlilik test etmek için en popüler yolu vardir. Daha önce de söyledigim gibi Ancak, öneri duyarli olmak egim duyarlilik hipnoz için degil. Her iki sekilde de ben gerçek insanlar bu testler çalisirken size iyi sanslar diliyorum.