Modern yasamin sendromu için zaman yönetimi stratejileri

Dikkat … odak … konsantre … öncelik … çok Ilginiz için yarisiyor zaman yapmak için söylemek kolay ama zor. Ne bu kadar zor bu temel kavramlari ana kilan nedir?

Hiç Ilginiz için mücadele ne kadar göz önünde durduruldu? Bir an için sadece resim:

Bir web sitesi sayfa açma
– Pop-up diyaloglar görünümüne fiskiran
– Reklam ve yorumlar kutulari sayfalarin iki astar
– Birden fazla renk size çiglik

Otoban asagi sürüs
– Reklam panolari, yüksek ve düsük,
– Trafik raporu kesintiye radyo reklamlari
– Cep telefonu zil

En sevdiginiz televizyon programini izlerken
– Yüzer duyurular reklam diger gösteriler
– Bilgi seritler kaydirma hava durumu güncellemeleri ve siyasi duyurular

Eger ofise gelmeden önce bunun hepsi bu. Tarihleri ??tezgah ve sürekli kesintiler ile bas gibi çilgin bir hizla devam ediyor. Son sonuçlar geç çalismak zorunda oldugu genellikle, çalismak eve getirmek, ya da erken gelir. Yorgun ve daha da zor odaklanmak yapar, stres altina girer.

Ben o bir karar emer ve yapmak için gerekli kagitlari vardi ofis birakin ve onun arabada oturup giderdim bir kisinin okuyun. Onu ofiste konsantre için sadece imkansizdi.

Bugün hemen hemen herkes bir ADD tani ile ilgili benzer belirtiler sergiliyor. Eger Çagdas Yasami Sendromu ya da ADD muzdarip olsun, dikkat dagitici sinirlamak ve verimliligi artiracak süreçleri istihdam gerekir. Stratejileri benzer:

1. Eger her aksam ofis ayrilmadan önce isinizi öncelik. Bu olsun önce yiginlarinin üzerinden siralama 20-30 dakika ertesi gün basladi ortadan kaldirir. Sabah çogu kisinin baslica enerji zamani, ve size odakli olmasi gereken yerde karar vermeye çalisirken zaman bu bloklar atik istemiyorum.

2. Sinirli kesinti ile zaman saglam bir blok planlayin. Eger sadik olacaktir böylece takvimde koy. En önemli, odakli is için o zaman kullanin.

3. Ne kesinti neden olur takip edin. Eger desen tanimaya baslar, böylece iki hafta boyunca bunu yapin. Kesmeler kim? Ne kadar siklikla? Günün hangi zaman? Eger rutinleri buldugunuzda, bu dikkat dagitici bazi ortadan kaldirmak için baslayabilirsiniz.

4. E-posta gününüzü kontrol izin vermeyin. Bu tasan gelen kutunuzda emilir olmak ve zaman izini kaybetmek çok kolaydir. Yalniz e-posta odaklanacak zaman zaman belirli bloklari kurmak.

Degisiklik yapmak artik durdurmak yoksa, sonuç, sürekli stres önemli bir asiri olabilir. Stres bizim hastaliklarin çogu için sorumludur, soguk alginligi ve grip kalp hastaliklari için. Geri adim ve ayarlamalar yapmak için istekli degildir zaman, artik herhangi bir kontrol var, üzerinde bir durumla kadar rüzgar olabilir.

Bu seçme olanagi sizden uzak alinir önce öncelik seçin ve, bu süreçte daha verimli olmak güzel olmaz miydi?

2006, anahtar organizasyon sistemleri, inc., Tüm haklari saklidir