kafanizda film degistirmek ve hayatinizi degistirecek

Hayatinizi degistirmek için en emin yollarindan biri kendinizi zihinsel film degistirmektir. Farkinda olmadan ve genellikle bilinçsizce, biz tekrar tekrar bu filmlerin çalisan aliskanligi içine almak. Gösterinin yildizi (ki olacaktir), iyimser parlak ve kendinden emin ise bu harika.

Ancak, bu her zaman böyle degildir. Çok sik olarak, sinir bozucu bir durum hayatta sinirlayici bir bölüm bir bellek kivilcim. Biz zihinsel bir film haline bu bellek açin. Bu zihinsel “aninda tekrar” olumsuz duygular olusturur. Buna karsilik, bu duygulari baska bir sinirlayici film kivilcim ve süreci çok kez tekrar baska bir sinirlayici bölüm kivilcim.

Zihin belirli bir sekilde bazi görüntüleri görme aliskanligi içine alir, zihin bu görüntüleri korur ve dayanma gücü var. Bilinçli müdahale olmadan, ayni filmleri oynatmak ve ayni zahmetsiz hassasiyetle görüntüleri ve, çok sik, tahmin edilebilir ve sinirlayici sonuçlar tepki.

Harry Potter fenomen bu anekdot kanitlar düsünün. Birçok hayranlari filmlerde aktörler ve ayarlari görsellestirme olmadan kitap okuyamaz bildirmektedir.

Bu kitapta iletisim okurken bile aktörlerin sesler duyuyorum. Görünüse göre, bu hem eski ve yeni fanlar için de geçerlidir. Warner Bros önce tüm mevcut kitaplari okumak bile fanlar ilk film yayimlanan ve daha sonra kitap simdi Harry, arkadaslari ve Hogwarts sinema versiyonu görsellestirmek yeniden okuyun.

Neden? Film çok zorlayici görüntüleri mevcut oldugu belirgin nedeni yani sira, gerçek nedeni film izlerken duygusal bir deneyimdir. Biz zaman hissediyorum duygular sesleri, kokulari ve aklimizi asindirma bu manzaralari ve aklimizda sesler kayit olun.

Bu durumda, yapmaniz gereken tüm zihin gözünde “Harry Potter” ve film pop görüntüleri söz oldugunu. Görüntü ve duygu Bu etkilesimi biz farkinda olmadan oyun sinirlayici film degistirmek için bir yol önerir.

Bunun nasil burada. Derin bir nefes alin. Sadece uzak bir ufuk üzerinde bir noktaya bakarak sanki bakislari yükseltmek.

Sinirlayici bir zihinsel film akla arayin. Bu film büyük olasilikla sadece en kisa sürede unutmak istiyorum bir deneyim dayanmaktadir. Bu sey bir korku, endise bir dalgalanma ya da endise bir an kivilcim zaman muhtemelen oynayacagi filmin sadece türüdür. Aklini film ekranda geçmis oyunculari bu fiyaskosu gelen sahneleri olsun.

Simdi kalk ve dans! Etrafinda hop! Kollarinizi dalga! Deli hareket! Yuh ve bagirisini! (Yalniz bir kaç dakika var, bunu yapmak isteyebilirsiniz.)

Evet. Ben bu saçma gibi görünüyor biliyorum. Ancak, bu fikir. Bu “çilgin dans” bir zaman ya da iki yapmak. Bu zorunlu ve çok saçma olsa bile bu cosku bu “serseri” deneyim duygu yerini alir.

Sonuç olarak, yeni bir duygusal atmosfer olusturur. Bu zihinsel filmin negatif titresimleri bozar.

Simdi hayal filmin sesleri, kokulari ve degistirmek saglayarak is bitirmek. Baslamak için kolay bir yolu hayali film ekran etrafinda bir çerçeve olarak en sevdiginiz renk görmektir.

Daha sonra filmin kendi sesleri, kokulari ve degistirmek için hayal gücünüzü güveniyorum. Örnegin, yüz veya esek kulaklari yeni bir dizi bir pasta için “kötü adamlar” tedavi. Konserve kahkaha bir ses parça, sizin “deli dans” ya da güldürüyor baska bir sey sesleri ekleyin.

Bu kez yalakalik yapilan zihinsel bir filmin olumsuz duygular nötralize eder. Yine ayni olmayacak.

Bu sihir degil. Sadece bu sekilde görünüyor.