Iyi bir tutum + saglik = basari

Tekrar bir tanitim için gözardi. Hiçbir sürpriz oldu. Bay X bir charmed hayat sürmektedir. Çalisma son teslim tarihinden önce tamamlandi. Onlar her zaman seminer ve atölye katilmak için yeterli enerjiye sahip. Gerektiginde onlar geç çalisir. Onlar her zaman, harika görünüyorsun enerji dolu ve mutlu.

Ya da – bu bazi insanlar yetenekli oldugu adil degil mi? Grip ofis vurur dahaki sefere, evde kalmak insanlar ve isten gün ev almak kadar sona olanlar bakmak. Bazi sasirtici âyetlerini olacaktir.

Istatistiksel olarak, is özledim grup şikayet, onlar vurguladi, onlar projeler üzerinde çalisiyoruz ama asla yapmak-sinif. Bu insanlar nadiren gülümseme. Onlar da dinlemek ne müzik isteyin. Bu mutlu mi, yoksa sert ve asindirici nedir? Onlar arkadas, ya da hücre gizlemek mi?

Simdi, is yerinde kaldi ve bolluk aldi gruba bu karsilastirmak. Egilimleri de burada bulunmaktadir. Bu insanlar klasik müzik dinlemek için olasiligi daha yüksektir. Çok – muhtemelen bu masaj terapisi, egzersiz, stres kiricilar, saglikli beslenme, ve gülmek veya gülümseme gibi seyler hakkinda konusmak.

Üzgünüz kötü haber tasiyicisi olmak, ancak çalismalar kanitlamistir ki kötü stres yönetim becerileri, çaresizlik, kötü beslenme aliskanliklari ve zayif sosyal beceriler duygulari.

Aslinda, arastirmacilar stres hayattan yil kesilmis oldugunu kanitlamistir.

Bilim adamlari ne geleneksel sifacilar yüzyillardir bilinen klinik çalismalarda kanitlamaktadir. Zihin ve beden baglantili, ve bir zayif oldugunda, diger ugrar vardir.

Bir alan duygular arasindaki baglantiyi anlama 1970 yilindan bu yana büyük adimlar atmistir, Psikonöroimmünoloji (PNI), iyilik, ve bagisiklik sistemi fonksiyonu.

Daha sonra Robert Ader, Ph.D., ve bagisiklik sistemini psikolojik olarak belli bir sekilde gerçeklestirmek için klimali olabilir Rochester Üniversitesi, New York, kesfedilen psikiyatri bölümü. Kisacasi, bir süper insan vücut olusturmak için bagisiklik sistemini tren, ya da kendi kendine distruct için ögretmek.

Ader beslenen siçanlarda sakarin ve bir mide neden oldugu bir immünsüpresif ilaç. Sadece bir olaydan sonra, kemirgenler tatli kaçinilmalidir. Çalisma sadece tatli ile tekrar ve birçok fareler öldü.

Ilacin bagisiklik islevinin bastirilmasi ile tatli iliskili yok siçan organlari oldu bile. Saccrin onlarin bagisiklik sistemleri zayiflamis.

Ader bir immünsupresif yanit klimali. Yani, beyin zehir içine mükemmel saglikli gida döndü. Zihin ve bagisiklik sistemini baglidir: Deney radikal bir sonuç yaratti.

“Bizim çalisma yanitlari bir sürü vardi – ve bazilari yazdirma yapamazsiniz,” Ader bugün diyor. “Ama sonuçlari organizmanin tüm uyarlanabilir sistem ve sistemin sadece tek bir eleman ile basa çikmak için var gösterdi.”

Ve sonsuza kadar bagisiklik arastirma toplulugu degistirdi.

Bu sizin için ne anlama geliyor? Bu yasam koçlari yil için söylüyorum edilmistir tam olarak ne tazeledi. Eger basarili olmak istiyorsaniz sizin zihniyet degisikligi gerekir. Eger zihniyet degisikligi varsa, daha iyi stres yönetimi, saglikli kalir, daha fazla gerçeklestirmek için vücudunuzun egitebilirsiniz. Hala ikna olmadiniz?

Candace Pert, Ph.D., Johns Hopkins Üniversitesi’nde bir bilim adami vücudun dogal afyon olusturmak için izin reseptörleri kesfetti. Bu dogru. Bir ‘yüksek’ her zaman açiktir birini karsilamak dahaki sefere – belki onlar.