is basarinin anahtari – huzur

Is dünyasinda basari Hayatta basari için gereken hemen hemen ayni zihniyet gerektirir. Burada bahsediyoruz Basarinin anahtari aklin bir baris kuruyor. Suçluluk, kiskançlik, bencillik ya da açgözlülük eksikliginden zihinsel mutluluk sonuçlarin böyle bir devlet ulasmak için yetenegimiz.

Ne yazik ki bizim lazer is basarisi çogu kez ‘lekeler’ bizim ahlak ve daha iyi karar için odak hedef. Sonuç olarak nirvana bu ruhsal durum is dünyasina biz daldirin kendimizi bir kez korumak daha zordur. Ironi bizim mesleki basari genellikle sirayla zihin bizim baris tarafindan gelistirilmistir kendi kisisel verimlilik baglidir oldugunu. Bu yüzden isinde basarili olmak için gerçekte bizim bazen asiri agresif ve ‘kör’ emelleri aslinda excel kendi yetenegini inhibe. Hmmm.

Burada aslinda ‘yürümek yürüyüs’ ve is basarisi için yolculukta basarili yardimci olabilir dogru olani yaparak aklin bir baris saglamak nasil 5 örnektir.

sükran bakimi

Siz ne istediginizi karsi ne odaklanarak görünüm ve insanlar algiladiklari sekilde büyük bir fark yaratacak. Heck, hatta daha üretken size yol açabilecek her zaman mutlu duygu sonunda olabilir. Simdi olur o kadar da kötü olmaz ki?

gipta birak

Rekabetçi bir sey ama kiskanç olmak çok baska bir seydir olun. Yesil gözlü canavar hayatinizin bir parçasi olan tüm iyi seyler için sürekli mutsuz ve kayitsiz yapacaktir. Sen ve baskasi gibi olmak degil en iyi kisi olmak için çalisiyoruz.

kadar hafifletmek

Hey seyler böylece bekliyoruz ve adim götürün ögrenmek olur. Lütfen yol ve yapilacak seylerden zevk yok seyler ögrenin. Kendi sagligi üzerinde daha kolay olacak ve civarinda olmasi veya iliskilendirmek için daha keyifli hale getirecek.

vermek ve almak zorundadir

Hayatta oldugu gibi is olarak onu almak için daha sonra vermek her zaman daha iyidir. Bu sicak ve bulanik duygu degil mi biliyor musun? Aslinda daha o kadar çok size fikirli insanlar gibi çekecek bulmak için gelecek bu temel yasiyor. Sonuç olarak bu insanlar kendi gösterdigi cömertlik karsiliginda size geri ‘vermek’ söz konusu olacaktir. Bu, kisisel ya da profesyonel ortak olabilir tür jestleri ya da degeri için de geçerli.

tutum irtifa belirler

Dogru tutum sadece kendinizi ve hayati hakkinda daha iyi hissediyorum ama ayni zamanda çalismak ve yasamak insanlara belli olacak yapmaz. Kötü bir tutum gibi kolayca püskürtmek ise dogru tutum insanlari çekebilecek.

Is ve yasam basari basari çogu herkes ulasmak istiyor bu hedeflerdir. Isin tuhafi ancak herhangi bir çaba içinde basarinin anahtari aslinda aklin bir baris saglamak olmasidir. Bu, tüm iyi ve bizim vicdan herhangi bir suçluluk, hirs, saldirganlik ya da bencillik açik oldugunda biz deneyim düsünce yapisidir. Ironik mesleki basari basari odaklanan vizyon gibi bizim tünel bazen ‘bozarsa’ yetenegimizi bu coveted zihniyet korumak için. Sonuç olarak kendi kisisel verimlilik böylece elde etmek için profesyonel hedeflerine daha zor hale azalir. Eger biz yasayarak yukarida yorumlanan 5 örnekte de gördügümüz gibi dogru biz bu huzurlu durumunu korumak ve daha kolay hedeflerimize ulasmak. Herkes kazanir!