Hayatta basari için 5 kural

Hayatta basari çok farkli insanlar tarafindan farkli tanimlanir. Bazi basari istediginiz tüm oyuncaklar satin almak istediginiz tüm para sahip demektir düsünüyorum. Bazi think basari büyük bir aile tarafindan sevilen ve her zaman etrafinda arkadas olmasi ediliyor. Basari tanimi ne olursa olsun, gerçekten memnun ve basarili hissetmek için takip edilmesi gereken hayatinda basari için bazi kurallar vardir.

basari # 1 için kural – eylemde

Bu hepsini en büyük kuraldir. Eger islem yapmazsaniz, o zaman istenen sonucu ulasamaz. Birçok kisi korku çikiyor ve ne istediklerini almak onlari tutmak izin, ancak bu korkunun üstesinden gelebilir o zaman her zaman ulasmak istedim seyler elde baslayacak göreceksiniz.

basari 2. kurali – pozitif

Eger olumlu degilseniz o zaman sansini denemez vardir. Bu korku bir parçasidir. Sen neden rahatsiz böylece rüya anywase ulasmak asla kendin söyle. Ya da kendinizi asagi koymak ve yeterince akilli, veya istediginiz seyler almak için yeterince zengin, yeterince hizli, yeterince iyi degil kendin söyle. Hatta bu noktada baslamadan önce hemen hemen vazgeçmis. Bazi kendini güven kazanmak ve yetenekleri hakkinda olumlu, daha sonra disari çikip hayalleri gerçeklestirmek!

basari # 3 kurali – Kutunun disinda düsünmek

Eger kalabalik takip ederseniz o zaman kalabalik alir ayni sonuçlari alirsiniz. Eger çizginin disina çikip kendiniz için düsünüyorsaniz, o zaman kendi benzersiz sonuçlar alirsiniz. Onlar elde deger bir sey olarak tanimlanan çünkü bu benzersiz sonuçlar, basarili hissettirecek olanlar olacaktir.

basari # 4 kural – her zaman büyükleri dinlemek yok

Sizin yaslilarin yasam deneyimi çok sey var, ve onlar size hayatinizin büyük hatalari yapmaktan kaçinmaya yardimci olabilir, ancak onlar size ne çok kendi görüs ve korkulardan oldugunu. Belki de güvenli bir yasam kazanmak için tek yolu hükümet için çalismak oldugunu söyleyecektir. Bu sadece dogru degil. Onlarin görüsü olup çünkü onlar üzerinde feragat degil, ve onlar da çok ikna edici olabilir.

Gerçek su ki denemek istiyorum hayatlarinin deneyin vermedi bir çok sey muhtemelen vardir, ve bunu korku vardir çünkü yasam hakkinda gitmek için mantikli bir yol olarak kabul etmez. Ama bu yasam yolu yapmaktan geri tutmak gerekir. Onlar sizi istediginiz yolu üzerinde bulmak olmaz nerede, bu yolda mutluluk ve basari bulabilirsiniz.

basari 5. için kural – Muhaliflere dinlemek yok

Hayallerinizi ve arzularini bastirmak olumsuz bir sürü insan olacak. Bunlar tamamen basari için çalisan durdurmak için etkileyebilir. Nedenleri onlar sizin için geçerli degildir çünkü Ama bu insanlar dinleyemezsiniz. Sen sunabilecegi çok sey olan bir birey. Onlar kimse veya sey inanmiyorum, kiskanç sefil ve negatif insanlar olabilir. Onlarin görüs inançlari bir yansimasidir.

Buna bir örnek Elvis Presley oldugunu. Pek çok olumsuz insan hayatinin girer vardi. Örnegin, bir zamanlar yerel bir vokal dörtlüsü için denedik, ve o sarki olamazdi fikrine reddedildi! O kisa bir süre baska bir grup için denedim ve o bir sarkici olarak yapmak için asla çünkü onun kamyon sürüs kariyerine sopa söylendi! O bu insanlar dinledi olsaydi hayal edebiliyor? O tamamen vazgeçmis olabilir, ve bizim dünya sesini duymadim olurdu ve yüzünden degistirilmistir.