hayal daha zaten daha basarili oldugunu

Basari nedir? Çin’de karabatak balikçi için ailesini beslemek için onun kus ile yeterli yiyecek yakaliyor. Büyük bir çokuluslu sirketin CEO’su için yaptiklari yatirimi uygun bir geri dönüs ile yaptigi yatirimcilara vermektedir. Bir sporcu için bu dersin bir önceki günden daha bir saniye daha hizli bir kismini çalisiyor. Yorgun anne için tatmin bebegi gece onun karyolasi saglikli uyku ile izliyor. Bunu nasil tanimliyorsunuz?

Basari ya da eksikligi, genellikle bireyin mutluluk belirleyici faktörlerden biri olarak görülmektedir. Ancak, belki de basari eksikligi nedeniyle herhangi bir mutsuzluk sadece yanlis-düsünce sonucu, basari fikri öznel dogasi göz önüne alindiginda. Belki basari daha size var ve elde degil ki yok seyler üzerinde konut daha elde ne var ve ne görme bir durumdur.

Televizyon, reklam, film, medya, sürekli imkansiz, ulasilamaz basari görüntüleri ile bizi bombardiman edilir. Bu mankenlerin ve oyuncularin fiziksel mükemmellik her gün karsi karsiyayiz bize yetersiz hissettirecek ancak. Piril piril spor arabalar, malikaneler, bizim sinema, televizyon ekranlari, ve parlak toplum dergi doldurmak ince giysi tasarimcisi ve mükemmel insan kendi hayatini, kendi durumlari, perisan ve degersiz görünüyor olun.

Biz her gün çirkinlik ve umutsuzluk hastaligin basarisizlik görüntüleri,, ile bombardiman olsaydi, biz paradoksal kendi durumlari ve kendi hayatlari hakkinda daha iyi hissedebilirsiniz. Ancak televizyon üreticileri, reklam yöneticileri, film yönetmenleri ve gazete editörleri sadece bize kendimiz için sormak seyler veriyoruz. Hayatimizin sikici ve bize masochistically kendimizi üzerine daha sikintilardan tepeleme olmadan yeterince iç karartici. Bir süre yalnizca, hayatimizin kaçmak ve seyler biz fiziksel ve zihinsel olarak çok yetersiz degildi olabilir nasil hayal edebilmek istiyorum. Ve böylece kendi basarisiz hayatimizin bir kaçis için bizim çok arayisi ile, aslinda biz baska türlü olabilir daha kendimizi kendimizi ve durum hakkinda kötü hissettirecek.

Kendimizi daha iyi hissetmek için biz imkansiz hayalleri için özlem durdurmak gerekir. Biz bu kadar hevesle kendimizi görmeye kendimizi durdurmak için kullandiginiz dikkat dagitici yoksun sakin bir yerde tek basina oturmak gerekir. Ve sessiz, uzak bir gerçekdisi dünyanin fantezileri, biz kendimize bakmak ve biz gerçekten ne için kendimizi görmek gerekir. Ancak o zaman, biz kendimizi biliyoruz, biz dünyada yerimizi anlamak mümkün olacaktir.

“Alçak Adam” basrollerini Jack Black, hepimizin içinde yatan güzellik dis ötesinde görmenin önemini gösteren bir harika komik, düsündürücü bir film. Herkes, ne olursa olsun dis görünüm, Siyah karakteri, Hal, bir hayat degistiren maceraya çikar güzel oldugunu, bir asansör içinde sikisip ise, bir hipnoterapist tarafindan ikna etti. Büyü bozuldu ve o ne için gibi disaridan güzel düsünce bu görüyor olsa bile, Hal sonunda bu güzelligi gerçekten de cilt daha derin oldugunu fark.

Onlar disinda gibi ne göre birini ya da bir sey yargilamak için cazip konum sonraki Yani, gerçegi yatiyor olan iç kendinizi koymak deneyin. Kendiniz kendinizi basarisiz oldugu dikkate bulmak sonraki zaman, ne kadar küçük, elde ettiginiz seyleri hisse senedi almak, ve akliniza baska seyler. Hepimiz Brad Pitt veya Nicole Kidman olamaz, hepimiz Bill Gates veya Richard Branson olamaz, ama hepimiz kendimizi olabilir. Polonius Shakespeare’in Hamlet oglu Laertes, için dedigi gibi “Bu her seyden önce: senin kendi kendini dogru oldugunu ve o gün gece gibi, takip etmelidir, sen o zaman herhangi bir insana yanlis olmayacaktir canst.”

Biz dis görünüs dis arkasinda yatan gerçegi çok daha önemli oldugunu, karakter Hal yaptigi gibi, her sey, ve anlamak için gelebilir fikrini ötesinde olsun, biz çok daha yakin basarisi için biz hiç hayal daha kendimizi bulacaksiniz mümkün. Kendimiz için de ayni seyi yapabilirsiniz eger,, kendimizi içine bakabilirsiniz kendimizi bulmak ve daha sonra kim ve ne oldugumuzu sadik olabilir, biz bile biz zaten biz hiç hayal bile edemeyecegi daha basarili oldugunu fark edebilirsiniz.