Eger telefona cevap zaman, arayan da anne ya da baba konusmak soruyor

Hiçbir sey o telefon cevap ve arayan annen veya baban ile görüsmek istediginizi söyleyin ve 20 ya da 40 ya da 60 yasindaki yasiyorsaniz daha asagilayici! Bu sorun genel olarak erkeklere göre kadinlar arasinda daha yaygin olsa da, digerleri telefon üzerinden bir çocuk oldugunu düsünüyorum için moral bozucu oldugunu.

Kisi, açiktir ki bir çocuk gibi görünmüyor, ancak bir 8 yasindaki gibi ses kesinlikle size güvenilirlik ödünç ya da dinleyici güven asilayan bir görüntü degilse görüntü yansitma. Bir çocuk gibi ses, bu tür olarak kabul edilecektir.

Bir keresinde arkadaslari arasinda bir 6 yasindaki ve hatta basvurdu ‘bebek konusma’ gibi kulaga bir kadinla çalisti. O konustugunda onu bankada ipotek sorumlu, o güven asilamak vermedi. Bir kez benimle çalisti ve biz onu ‘gerçek’ sesi bulundu, o olgun kulaga sadece ama o bile farkli yürüdü. Onun durus ve onun durusu daha iyi degisti – ve durus ögretmek degil!

Bu sizin ‘gerçek’ sesi bulmak hayatinizi degistirebilir nasil sasirtici. Bu sahada daha derin olacaktir (saha yüksekligi veya ses düsüklügü – degil ses yüksekligi veya ses yumusaklik ses seviyesine) kadar Diane Sawyer, Ashley Judd, Demi Moore, Cher sesler gibi gögüs titresimli ve rezonans ve Kate Beckinsale.

Ayrica, projeksiyon olarak bilinen bagirarak, olmadan hacmini artirmak mümkün olacaktir. Ayrica kamu konusma herhangi bir seklinde sinirlilik kontrol en iyi yolu kesfedeceksiniz. Ve, siz yaslandikça, sesinizi güç için gögüs izin vererek vokal kivrimlar kapali gerginlik alinan ve ses yükseltmek çünkü gelistirmeye devam bulacaksiniz. Yani çok genç ya da çok yasli sesi asla. Bir rezonans konusma sesi yaslanmayan oldugunu.

Muhtemelen daha iyi ve daha uzun uyku, fiziksel dayaniklilik büyük olacaktir ve, stres önemli ölçüde azalacak. Eger ‘gerçek’ sesi kesfetmek kez bu muhtesem faydalari tüm mümkündür. Gerçekten inanilmaz bir süreçtir. Sen iyi bir ses çikarir, muhtemelen daha iyi görünecektir, ve, kesinlikle kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Eger görüntü proje ve nasil baskalarinin algiladiklari önem veriyorsaniz, sizin ‘gerçek’ sesi bulmak ve tekrar bir 8 yasindaki için yanlis asla!