Çamasir odasinda zamandan tasarruf ve alani maksimize etmek 4 ipuçlari

Kizlarim yaklasik 12 yasina kadar bizim evde ben aile çamasir sorumluydu. Benim ilk kizi (bes) o kendi çamasir yapiyor baslatmak için gittigini söyledi hatirliyorum. Ben sasirdim ve ben uzun sürmez düsündüm, ama yaptim. Ben seyler harap çünkü çamasir izinli alinmisti neden oldu. Tamam ben orada burada bir gömlek veya kazak küçültmek yaptim ve bir kez bile agartilmis olmasi gerekiyordu degildi bir gömlek çamasir suyu var. Ben yaptim kötü hissediyorum ve ben bilerek yapmadim. Ama o da kabul edelim ben yapmak için daha az Çamasirhane vardi mutluydu. Benim savunma ben sadece birkaç kez yaptim ve kaza her zaman oldu.

Biz çamasir odasinda çok fazla zaman harcamak ve çogu zaman oda çok oda sunan degil, mutfak, banyo, koridor ya da bodrum bir kösesine sikismis. Küçük alanlar için organize bir meydan okuma, ama biraz yaraticilik ve düsünce ile alan en üst düzeye çikarmak ve zaman kazanmak için yapilabilir seyler vardir olabilir. Yogun bir kadin olarak zaman yönetimi üzerinde büyük duyuyorum. Ben de yerine çamasir disinda yapiyor olabilir baska seyler vardir.

Burada zaman kazanmak için çamasir odasi kullanmak için dört organize fikir.

• Biz çamasir odasi kullandigimiz kolayca ulasilabilecek her seyi tutun. Ulasmak ve bunun için germek zorunda olmayan bir yerde sabun yerlestirin. Ve her zaman onu almak için bükme nerede çok düsük yok.

• bunlari kullanmak ne siklikta göre yumusatici, çamasir suyu, tüm kumas çamasir suyu, leke sopa ve diger leke çikaricilar gibi kullanilan ürünlerin saklayin. Ön en sik kullanilan olanlari yerlestirin.

• küçük ögeler için, bir sepet, plastik bin, hatta bir ayakkabi kutusu saklayin. Bunun içinde ne oldugunu görmek için olarak uygun degildir, çünkü ben sahsen bir ayakkabi kutusunu kullanma umurumda degil. Kalir bulunan ve madde gerekli almak için disari çekilebilir bir sepet her seyi kullanarak.

• Bir raf, bir dügme, ya da giysi onlar kurutma gitmek degil ne zaman asilabilir bir giyim hatti var. Benim çamasir odasinda gayet güzel çalisiyor tavan boyunca uzanan küçük bir boru var. Profesyonel bir organizatör olarak biz ayni zaman ve nasil evde zaten ne kullanarak küçük alanlarda organize etmek için kullanabileceginiz ne bulmaktan meydan seviyorum. Çamasir odasi kolaylik çok para maliyeti zorunda degildir.

Raflar ve dolaplar duvarlara veya cihazlari arasinda en küçük alanlarda içine insa edilebilir. Ayarlanabilir, plastik kaplamali tel raf üç sekilde kullanilabilir:, ürünleri, çamasir sepetleri veya ütü temizlik saklamak için aski kanca veya tutmak için ve hassas kuru.

Çamasir odasi için mutlu bir yer haline getirmek. Hiçbir pencere boya mutlu bir renk veya en sevdiginiz renk, odada asmak resim veya poster ile bir bodrum katinda ise. Bu kat kumaslar için bir tablo ya da karsi yoksa inç olmak için davetkar bir yer açmak, tablo olarak çamasir makinesi ve kurutma makinesi kullanin. Bu ayni zamanda ait olduklari uzak giysi koyarak ve odada birakmak degil tesvik eder.

Kolayca kendi odasina götürün, böylece yer odasinda sepetleri, her bir aile üyesi için bir ve sepet içinde kendi Çamasirhane koydu. Bu zaman ve hayal kirikligi hem de kaydeder. Çocuklar katlayin ve uzaga koymak için eski kendi sepet içinde giysilerini koymak olsun.

Kolaylik çamasir odasi zaman ve hayal kirikligi kaydetmek için anahtardir. Ailede herkes bu görevi yardimci olabilir, iki yasindaki bir çocuk uyan çorap bularak çamasir ile yardimci baslar. Çamasirhane evde bir kisi için bir angarya olmak zorunda degildir, family.Kitchen paylasilan bir sorumluluk olabilir.

Marilyn kadinlar, yaslilar ve aileleri özel yapilmis sistemleri kurarak ev ve ofislerde bosluk ve bitis daginikliga neden yardimci olan bir yaratici düzenleyicisidir. Marilyn Eger organize ihtiyaçlarina çözümler bulabileceginiz onun web sitesini ziyaret davet ediyor. O ev ve ofis organize çözümler için onu bloglar, makale ve videolari ücretsiz ipuçlari sunmaktadir.