bir yazi için adimlar etkili basin bültenleri

karinca isiniz için en medyanin ilgisini ve spot almak için? Daha sonra baslatmak için ilk etapta bir büyük basin açiklamasi ile. Simdi neredeyse bunlardan birini yazmak zorunda düsünce endise, artik terk yarisini görebilirsiniz. Ama bekleyin! Ben sizin için basin açiklamasi çalismasi ve hak ettigi ilgiyi almak için kolay yöntemler göstermek için gidiyorum. Hazir? Hadi gidelim.

Biz kisaca nedeniyle önem temellerini üzerinde gidersiniz. Editörler seyler SAG sekilde yapilir görmek istiyorum. Ben düzgün kurmak degildir, çünkü iyi bültenleri bir çok basitçe sadece disari atti olsun bahse girerim. Yogun bir editör için, hepsi çok tanidik “10 ikinci bakista” sizin ve is için bir sey söylüyor, bu onlarin gazete veya dergi yerlestirilmesi için bu serbest gerektirecek kadar arastirma yaptik bunlari biliyorum bu izin.

Iste temel vardir:

Sayfanin sol üst kösesinde “BASIN BÜLTENI”.

Sizin kisi adi, telefon numarasi, e-posta adresi ve web sitesi takip eder.

Baslik normalde kalin ve sayfadaki merkezli olarak, yanindadir. Sürüm ne oldugunu özetlemek ve onlarin dikkatini çekmek. Eger serbest yazma yok gibi baslik neredeyse kadar zaman geçirin. Bu önemlidir.

Basin açiklamasi vücudun serbest birakilmasi yerini ve tarih ile baslar (Margate, Florida, 5 Mayis, 2005.)

En basin bültenleri 200-500 kelime arasinda ve bir sayfa daha fazla. Ilk paragraf en önemli bilgileri yer alir. Son için en iyi tasarruf etmeyin, okumak almazsiniz. Bu paragrafta sorulari, kim, ne, ve neden? Cevap

Bu 3 kisi de basin bültenleri yazmak ve kisa cümleler ve paragraflar kullanmaniz önerilir. Editör kamastirmaya çalisan, tahta üzerinde gitme, o is olmaz.

Senin serbest hedefleyin. Bu yüzden sürümde bu kitleye hitap edecek ne tutmak emin olun belirli bir kitleye serbest gönderecek. Onlar ekleyebileceginiz bilmiyorum? Hiçbir sey bir editörü serbest gözden hiçbir zaman bir “AAH HAA” almak daha iyi çalisir.

Istatistikleri saglar. Biraz arastirma yapin ve geçerli bazi bilgileri bulabilirsiniz. Kolayca Google üzerinden yapabilirsiniz. Bir kez bir Google arama ya da belirli bir konu üzerinde Yahoo alinti yapmak, sizin alinti bulabilirsiniz. Ancak, ilk Google baglantisini durdurmak ve gospel için bu yapmayiz. Biraz daha bu arastirma. Bu saygin bir sirket veya dergi gelmis.

Ne söyledigini güçlendirmek olacaktir alaninda uzman ilgili tirnak ekleyin. Yaklasim yazar, sizin Sanayi liderleri, ve sürümde bildiren olan gerçekleri yedeklemek diger uzmanlar. Normalde katma tanitim takdir edecek ve size aradiginiz teklif almak. Örnegin, bir yazar olarak sik sik ev tabanli isletmelere veya sanal asistan sanayi ile ilgili bir makale için bir teklif saglamak için sorulan olacak. Bana daha fazla tanitim saglar gibi firsat hos geldiniz.

Eger Release güvenilirlik katacak hissediyorum bir memnun müsteri varsa da, onlari da bir alinti ekleyin. Eger uzman söz ilk kez, tam adini yazin. Daha sonra soyadi veya Bay ve Bayan Smith sadece onlari listeler. Normalde soyadini tercih ederim.

Son paragraf eylem için çagri olmalidir. Artik onlara ne sadece edindigi bilgi ile ilgili haber, is veya ürün hakkinda tüm serbest konustum.

Serbest altindaki # # # bitirdiniz göstermek için, kisa bir biyo takip içerir. Eger arama motoru tanima için önüne http:// içeren web eklerseniz emin olun.
Sizin biyo bilgilerinizi, kaleme herhangi bir kitap içermelidir, vb Çift dogrulugu için bu kontrol edin. Bu noktada, Release ile yorgun ve bitirdiniz. Yanlis web adresi ile dünyaya giderse Ama, degerli zaman bile Release israf edilmistir yazma geçirdi.

Bu kadar degil! Bir basin açiklamasi yazmak için temelleri. Simdi eklemek istiyorum baska bir sey, ise! Onlar gerçekten çalisir. Ben birçok önemli gazete ve medya ve bana temas alaninda bizim kagit sonuçlandi Google uyari, vurmak devam sonra yeni sürümünün PRWeb (ve evet onlar kötü olanlar reddetmek yok!) Tarafindan kabul olsun yasadim . Eger yolu izleyin ve takip böylece haber yaparken görebilirsiniz böylece adi için bir Google haber uyari kurmak istiyorum. Ayrica, http://www.prweb.com de PRWeb iyi bir basin açiklamasi kurmak için tam kurallari vardir. Ekstra para ile gidin ve 20,00 $ harcama. Bu ek pozlama elde etmek için buna deger.