Bir milyoner olmak için nasil 5 adimlar easy_

Benim milyoner akil hocasi nasil biliyorsaniz bir milyoner olmak çok kolay oldugunu söyledi! Ama olmasi gereken ilk sey bir milyoner olmak için nasil plandir. Benimle yillar önce bir milyoner oldu ve bir göz atalim nasil 5 basit adimda plani paylasti.

Adim 1: Bir milyoner akil hocasi bul

Bir yüzme antrenör basketbol oynamak için nasil size ögretmek olamaz. Michael Jordan gibi her basarili insanlarin kendi antrenörü vardir. Bir milyoner olmak istiyorsaniz, ilk adim akil hocasi olarak bir milyoner bulmaktir. Onlar bütün yolculuk boyunca olmustur ve bunu yapmak için nasil biliyorum kisi. Bu nedenle, çok zaman ve kendi yolda bunu yapmak daha kaynak tasarrufu yapabilirsiniz. Size uygun bir guru bulmak için biraz arastirma yapin, onlarin ders ve malzemeler yatirim.

Adim 2: kendi is baslatin

Evet, ne olursa olsun kendi isini kurmak bu yari zamanli veya tam zamanidir. Hiçbir zaman yani kendi is kurma degil birçok nedeni veya mazeret olabilir, hiçbir kaynak ya da yeterli sermaye vb Ama birileri için çalisan ve sabit bir ödeme aliyorsaniz eger gerçegi, sadece ödenmis olan bir olmak bir milyoner olmak için onlara yardim etmek makine çalisma. Bu dünyada insanlarin% 95% 5 is sistemi altinda çalisiyor, ve halkin 95% milyoner olmadigini fark yoktur. Yani hangi hangi kategoriye size aittir? % 5 veya% 95?

Adim 3: para ile satin zaman

Sadece patron ne gibi için is çalistirmak için diger insanlarin zaman sahipsiniz. Kendiniz her seyi yapmayin. Yapan bazi kisi için uzmanlik de tüketen degil, o zaman yani bazi görevler outsource. Böylece gelir çarpma ya da is genisletmek için nasil strateji için daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Bu sadece ne kadar akilli ragmen günde 24 saat var, çünkü bunu yapmak için en iyi yoldur, güven bana. Yani, daha önemli bir sey için zaman harcamak.

Adim 4: gayrimenkul veya borsa yatirim

Milyonerlerin çogunlugu sofistike bir yatirimci. Onlar nakit akisi ile oynamak için biliyorum. Onlar bir sepet içinde tüm yumurtalari koymak olmaz. Sermaye gerekir Ancak mülkiyet ve borsa yatirim, benim akil hocasi biri isinizi bir istikrarli bir gelir elde edene kadar herhangi bir yatirim gitmek olmadigini ögretti. Diger bir deyisle pasif gelir. Yavas yavas ve sürekli bu yolculuk. Içine acele etmeyin.

Adim 5: Bir beyni grup Form

Napoleon Hill, en iyi ve en çok satan yazar “Düsün ve Zengin büyümek” ne kadar önemli bir beyni grup üzerinde durulmustur. Eger herhangi bir refaha seminer katilmak zaman yeni insanlarla tanismak için birçok firsat olacaktir. Kendi kartvizit veya bir irtibat numarasi almak unutmayin. Mümkünse bir aylik toplama düzenleyin. Onlari dostum ve danismani olmak olun. Bu, size yardimci sizi motive ve yolculuk boyunca size tesvik edebilir insanlar.

Liste uzayip gidebilir ama anahtar eylem almaktir! Basarili insanlar ve bir basarisizlik arasindaki fark, basarili insanlar harekete geçmek ve bir basarisizlik sadece bir sey yapmamak için bahaneler bulmak için biliyorum. Sana basari isteyen eski ait inaniyorum. Yani, hayal durdurmak ve bir milyoner olmak için yoluna hop simdi harekete geçmek!