bilinçalti mesajlari – Aklini gücünü artirmak için kosum

Subliminal mesajlari bilinçli zihin böylece üretken davranis degisikligi sansinizi artiran ile bilinçaltinin baglanti kurmak için yardimci olabilir. Eger gerçekten hayatinizda degisiklik üretmek için istekli olup olmadigini bilinçalti mesajlari kullanarak yine de sadece çalisacaktir.

Bu degisiklikler kariyer degisiklikleri kisisel yasam tarzi degisiklikleri için herhangi bir sey olabilir, örnegin, sigarayi birakma fiziksel olarak daha aktif olmak, tanitim ulasmak vb. Olabilir

Sayisiz yildir bireysel degisim çogu genellikle görülen yöntem artik gerçekten düsünce süreçleri degistirmek ve daha sonra davranis için güçlü bir yoldur hipnoz, olmustur. Ancak etkili degisim kullanarak hipnoz üretmek için gider ve çaba bir ölçüde sürer. Bilinçalti mesajlari hipnoz gibi degisim diger yöntemlere göre büyük bir avantaj oldugu yerdir.

Bilinçalti mesajlari uygulayarak etkin devlet gibi bir transa girmek için gerekmez, bu ancak sizin açinizdan çok daha az bilinçli bir çaba ile ayni sonuç var mi.

Subliminal mesajlari bilinçli beyinlerin kisa devre kritik alani; biz durumlarda herhangi bir sayida bir yanit vermesi gerektigi hakkinda bazi inançlara sahip oldugu bu alan, bu inanç genellikle bir çocukken bize telkin edilmistir.

Subliminal mesajlari büyülü bir derde deva her kisisel ya da profesyonel sorun için, yine de size mevcut davranis kaliplarini gelistirmek bile degistirebilir veya için son derece uygun bir yoldur degildir.

Bilinçalti mesajlari degisen yasam için kendinizi ortaya çikarmak için en iyi yolu, çalisirken bilgisayarinizin ekraninda mesajlari yanip söner iyi bir bilgisayar yazilim kullanmaktir. Bilgisayarda gün isgal için gün hakkinda devam ederken bu kesinlikle sizin hiçbir çaba gerektirir, bilinçalti mesajlari bilinçaltinin içine girin.

Subliminal mesajlari çok etkili oldugu teyit edilmistir, ancak kendinizi son derece yüksek ya da vahsi beklentileri yok önemlidir. Subliminal mesajlari Degistirmek ama gerçekten ilk etapta degistirmek istediginiz olmasi gerekir unutmayin yardimci olacaktir.