basari için motive etmek bir kahraman olsun

Bir motivasyonel konusmaci olarak, bir kahraman almak inaniyoruz. Basarili olmak için motive almak için, ben bir kahraman almak için son derece yararli oldugunu bulmak. Biri size kendi basari yolunda çalisirken yolda kalmak için ilham tutar için bir rol model olarak aliniyor. Bu sporcular, film yildizlari ve müzik sanatçilari, gibi pek çok ünlü kahramanlarimiz olarak hizmet vermektedir.

Sizin gibi ünlüler ve saygi düsündügünüz zaman, sadece eglence degeri için onlara bakma. Basarili olmak için ne derinliklerine bak. Onlar ayni anda sadece bizim gibi tüm ama onlarin hedeflerine ulasmak için bazi seyler yapti. Onlari kahraman bir olun. Bu kisi ünlü bir ünlü, size hayranlik ve saygi sadece birisi olmak zorunda degildir. Yine kelime ‘saygi’ vurgulamak olacaktir. Hepsi paparazzi çekmek için ne sirf her kapak yüzlerini olsun her zamanki magazin ünlüler da kahramanlarindan biri olarak nitelemek gerekir. Bu gerçekten gibi olmak istiyorum biri olmalidir.

Benim kahraman geç, büyük Bruce Lee oldu. Bruce Lee kim oldugunu bilmiyorum o sizin kim için, o 70’lerde çikti ilk önemli Asya dövüs sanatlari aksiyon kahramani oldu. O Jackie Chan ve Jet Li gibi insanlar için kapilarini açti. Dövüs sanatlari bugün nüfuzunu hala çok büyük.

Ben büyürken zaman irkçilik oldukça çok aci. Bir çocuk olarak, aslinda Çin olma utandi o kadar kötü var. Ama Bruce Lee çiktiginda, her sey benim için degisti. Benim ilk Bruce Lee film izlerken bir tiyatro oturdu hala hatirliyorum. Bu “Fury yumruklar” (Bati dünyasinda için Ingilizce dublajli zaman ‘Çin Baglanti’ olarak yayinlandi) oldu. Böyle güçlü bir karakter olarak tasvir bir Asya kisi görmedim. Izleyici üzerine yaptigi etki tamamen büyüleyici oldu.

Onu daha fazla arastirma yapmak lazim gibi Tabii ki, ben kesinlikle gerçek anlasma oldugunu ögrendim. Bruce Lee böylece dövüs sanatlari dünyasinda saygi, o sadece bir kez of Fame Kara Kusak Salonu’nda onur, ama iki kez oldu. O güne kadar çok ünlü olmadan önce ilk indüksiyon oldu. O bir film yildizi olmadan önce o uzun dövüs sanatlari basarili oldu. O ekranda bunu yapmak ne zaman, ben birlikte diger Asyalilar milyonlarca (ve olmayan Asyalilar) dünya çapinda, nihayet aramak için güçlü bir Asya rol model vardi. Bu Asya olmanin kendi algi degistirmek için benim için önemliydi.

Çünkü Bruce Lee’nin etkisi dövüs sanatlari içine var ve benim durumumda bir savas sanatçisi olarak benim egitim, karanlik yolda biten beni kurtardi eminim. Dövüs sanatlari bana karsilastigi olumsuzluklara dahil olmak üzere diger yasam zorluklari almak için güç ve güven verdi ben seviyorum bir tutku, erken basari temsil etti. Ben küllerinden yükselen bir anka kusu bazen benzer bir sekilde kendi benzersiz yolculuga aldi. Benim kahraman etkisi benim yolculugun baslangiç ??özellik olabilir. Onlar almisti kendi benzersiz yolculuklar nedeniyle kahramanlar kendi potansiyellerini bize hatirlatan bir yol var. Ben çünkü benim kahraman bir motivasyonel konusmaci oldu.

Bu dünyada pek çok kisi de bana ilham veriyor. Ve bunlarin çogu da ünlü degildir. Onlar sadece Hayran oldugum bir sey yapmis insanlar. Ben bir motivasyonel konusmaci olmama ragmen, ben hepimiz çok olarak düzenli olarak motivasyon gerekir. Yani ilham kendi kahraman veya kahramanlar olsun.