basari haz sizin dna eylem-

Eger ben “Tüm Basari Of The Source” yazilan bu makale okudunuz mu?
Michael Jordon bir sey ögrenin?
Ve onun “Basari” için ögeleri nelerdir?

Aslinda tüm basari dört temel kavramlari bir sonucudur:

Ilk: Dogru çekirdek isteklerini belirlemek.

Ikincisi: Eger içinde yatiyor güçlü bir kuvvet — “Fetih Gücü” ortaya çikarin

Üçüncü: bir ögretmen, akil hocasi ya da Çekirdek Desires gerçeklestirmek ve kahredici Kuvvet odaklanmasina yardimci olmak için teknik direktör bulun.

Son olarak: yenilik yapma ya da zorluklarin üstesinden gelmek için hayatin farkli alanlarina kahredici Kuvvetleri uygulayin.

eylem haz

Ama Jason halkim anlik haz istiyor. Bu insanlarin çogu istediklerini oldugunu kabul etti!

Ve iyi haber, gerçek Çekirdek Desires takip ederken, çogu durumda sabit haz deneyim olmasidir. Eger gerçek Çekirdek Desire dogru giden yolda zaman eglenceli ya da sevinç için beklemek zorunda degilsiniz.

Bir hayat olan hangi Çekirdek Desires ….. yapmaniz ya da olmayi seviyorum seyler ile tahrik edilir her seyi … yasamak için en tatmin edici ve tatmin edici bir yoldur. Eger Çekirdek Desires tanimlamak için yolculuguna baslayan, size simdiye kadar istedigim her sey için hazir olacaktir ya da bunu dogru yolda olacak bir hayat yasayan ve her dakika sevgi dolu bir yeni bir yol açilacaktir.

Eger hayatinizda gerçekten, gerçekten seviyorum ya da istediginiz seyler üzerinde çalisma hayatinin geçiyor her alaninda bu harika bir duygu keyfini çikarabilirsiniz. Sizin “istiyorum yapilirlar,” sizin Çekirdek Desire almak için “var-tos”, her zaman vardir. Eger kilo kaybetme ya da sekil alma için variz, size egzersiz gerekir biliyorum, ama zor olsa bile, bu önemli degil. Senin “var-tos” Core Desire olmayan bir sonuç yol sadece zaman mutsuz.

Çekirdek Desires eylem ilham veriyor. Tarihsel süreç içinde, büyük liderler nedenleri baskalarinin yürüdü var, ilham insanlar risk kabul ve Çekirdek Desires faydalanarak harekete geçmeye. Amerikan devrimci Patrick Henry ünlü açiklamada özgürlük için onun Çekirdek Desire ortaya, “Bana özgürlük ya da ölüm ver,” En sömürgeciler bu Çekirdek Desire paylasti. Onlar ezilen hissettim ve ezen devirmek istedi. Daha yakin bir lider vizyonu onun takipçisi Core Desires karsilik, daha büyük ve daha güçlü lideri oldu.

Insanlarin Core Desires girmeleri nedeniyle Yöneticilerini asagidaki var. Liderler kurucu Core Desires girmeleri basarisiz oldugunda, onlarin popülerlik ve etkisi azalmaya. Akilli liderler ilk onlarin bilesenlerinin istediklerini ögrenmek ve daha sonra kendi gibi bu kavramlarin benimsenmesi. Onlar insanlarin Çekirdek Desires biliyorum sonra, onlara ne istediklerini yardimci olmak için söz verebilirim.

Elde deger birçok sey size ortaya büyük bir çaba gerektirir. Genellikle daha degerli arzu, bu ihtiyaç olacak daha fazla çaba. Eger gerçek bir çekirdek Desire devam ediyor sürece tüm bu çaba ortaya koymak olmaz.

Eger almak için yapmaniz gereken çok sey olabilir “istiyorum yapilirlar.” Doktor olmak için, örnegin kolej ve daha sonra tibbi okuldan mezun zorunda. Eger gerçekten bir doktor olmak istiyorsaniz, size yol, sert uzun ve pahali oldugunu umursamiyorum. Bu anne sizin için istediginiz ne sirf üniversiteye gidiyor düsünün. Sadece arzu yasam tarzi desteklemeyen bir maas almak için nefret bir is çalisan düsünün. “Ben çok iyi yapiyorum, ben hala çok kötü hissediyorum, neden?” Kim, merak, bir asagiya sarmal bir rut sikismis veya yakalanan, uygulama yil sonra, henüz hissediyor yüce bir gelir kazanir ve saygin bir profesyonel olma Imagine That bazi ilk basari yasadim sonra anlam krizi genellikle vurur.

Eger ciddi bir sey istiyorsaniz Sevgili arkadasim bunu alacak. O zaman bir konudur. Bir Çekirdek Desire elde zaman, sormak, “Ne var?” Sen kesfetmek ve baska Çekirdek Desire takip baslar.

Bu adimlar Basarimizin DNA ipliklerini yapmak. Bugün bu adimlari alarak baslayabilirsiniz. Sen daha yakin en arzulari ne kalp hareketli baslamak için çok genç ya da çok yasli asla

Top az görüsürüz.