3 kategoride prostat büyümesi düsüs için tedavi

Tedavi yöntemi uzun süreli ise prostat büyümesi için bir tedavi seçilmesi tüm almak kolay ve risksiz ve belirti veya semptom tedavisinde ve idrar hareket sabitleme yararli, kapsamli endise tespit etmek gerekir. Çesitli tedavi plani çözümler incelenmesi sizin için en etkili tedavi yöntemi bulmak için size rehberlik eder. Prostat büyümesi için standart tibbi tedavi, üretra yoluyla yerlestirilir ve tamamen ondan kurtulmak zorunda kalmadan bezinin bölgeyi tiras olurdu muslukçu yilan bir tür istihdam prostat (TURP), en transüretral rezeksiyon olabilir. Yeni çalismalar büyük bir iktidarsizlik veya dere sorunlari olan erkeklerde yüzde yani sira, nadiren, ciddi komplikasyonlara katkida yapraklar gibi bir zamanlar, oldugu gibi bu süreç uygulanan edilmemelidir tavsiye var.

Cerrahi tedavi son zamanlarda bu süreç yeni reçete ve bitkisel ilaçlarin seçenekleri nedeniyle degisiyor itibariyle, prostat büyümesi için en yaygin tedavi olarak daha az kullanilmaktadir. Cerrahi diger birçok tratments basarisiz oldugunda kullanilan, ya da etkilenen bireysel sik zorluklar oldugunda, örnegin idrar tutma, idrar bölge enfeksiyonlari, hatta mesane taslari için olma egilimindedir. Bu ameliyatlari içerir – prostat (TURP), Basit prostatektomi, digerleri arasinda prostat transüretral insizyon (TUIP) den transüretral rezeksiyonu.

Finasterid daha yaygin prostat büyümesi bezleri için bir tedavi olarak kullanilan ortak bir tedavi yöntemidir. Bu, özellikle de prostat bezi belirli bir erkek hormon üretiminin inhibisyonu araciligiyla erkek tipi kellik, erkeklerde saç inceltme azaltmak için gösterilmistir. Yan etkiler altinda 2 basina yüzde cinsel libido bazi kaybi yasayan insanlarin nispeten nadir olma egilimindedir. Bu iktidarsizlik, meme alani hassasiyet ve genisleme gibi diger yan etkiler, ve ayni zamanda alerjik reaksiyonlar daha az yaygindir. Bu ilaç muhtemelen bir uzman ile reçete olmasi gerekir.

Alternatif prostat tedavi masaj ya da Prostat Tutucu olarak cihaz iterek prostat sahip olarak, Erkekler artik rektumda prostat masaji ekleme ile ilgili agri gerekir. Prostat büyümesi veya prostatit için tedavi Bu tür kolay bir sandalye yerlestirilen veya küvet kullanilir. Sadece prostat ve perine için bir terapötik masaj olarak tasarlanmistir Prostat bezi Cradle, oturup.

Flomax erkeklerde prostat büyümesi dikkat çekmek için reçete bir ilaç olabilir. Bir atesledi prostat olan mutlaka kanser kanser anlamina gelmez dikkat etmek çok önemlidir. Flomax bir kanser tedavisi degil, flomax prostat büyümesi için bir tedavi yöntemidir. Bir adam size düzenli muayene için doktorunuza görmek o kadar önemli olmasinin nedeni budur ayni zamanda, bir prostat büyümesi ve prostat kanseri olabilir. Yan etkileri Flomax almak kadar nadir sona erdi ve nadiren Flomax kesilmesi tetikledi. Dogal yöntemlerle prostat küçültmek için mantikli bir yoldur. Ama denemeden önce tibbi profesyonel sormak ile baslamak gerekir. Çok geç olmadan simdi prostat büyümesi için en etkili dogal tedavi bulmak.

Vitaminler ve mineraller bitkisel prostat tedavisi için tedavi olarak kuyu gibi çok önemli bir rol oynar; Çinko, Selenyum, Likopen gibi Vitamin A, C ve E vitamini bu olacak prostat büyümesi için prostat sagligi ve pek çok bitkisel takviyeleri yardimci olmak için bilinen tipik Bu Prosvent olarak formül bir parçasi olarak takviyeleri.