100 saat haftada çalisma basarisi için esastir

saat yüksek düzeyde bir çalisma bilinçaltinin odaklanir

Eger çalisirken, bu sadece içine almak için “birkaç saat” sürebilir olasidir. Örnegin, sabah halsiz veya biraz yorgun hissedebilirsiniz, ve tamamen uyanmak ve günün macera ve sorunlar için hazir olmasi bir iki saat sürebilir. Oysa is günü çok kisa oldugu için pek çok insan hiç “gün” girmek kalmamasidir. Böylece gün uzatma, size odaklanma ve gün için “uyanma” çok daha yüksek bir sans var.

odak uzun çalisma saatleri sizin için bir aliskanlik odak yapacak

Odakli saat uzun bir dizi çalisarak, sadece bir aliskanlik haline ve kendinize “kapali” günlerde bile gün boyunca odakli kalir ve saglayacaktir. Odak kalan bu aliskanlik her zaman ilerleme asiri düzeyde saglayan, bilinçaltinin ile sürekli temas halinde saglayacaktir. Ne kadar çok, odak daha da bunun üstüne odaklanan artirmak zorunda daha fazla firsat kalmak. Bu kendin gibi son derece verimli ve mümkün oldugunca son derece etkili yapmak için ideal bir durumdur. Bunun disinda baska bir yol yoktur.

verimlilik ile uzun çalisma saatleri dogru tespiti gelistirir

Eger yapacaksin ve detaylara güçlü dikkat ve beceri en üst düzeyde sahip, titizlikle bu plani yürütme ne oldugunu net bir plani ile, uzun saatler çalismak, size benzersiz bir gelistirmeye olanak taniyan olaganüstü bir sonuç elde edecek kalite – dogru tespiti. Gerçek tespiti digerleri üzerinde büyük ölçüde ve derece excel insanlarin çok benzersiz ve küçük bir grup saglayan bir numarali kalitesidir. Bu çok milyarder, hiçbir sey, vizyon, girisimci ve her türlü diger son derece basarili dahi gelen artmistir devlet grubudur. Gerçek tespiti elde etmek için çalisma ve titizlik sizin için bir aliskanlik bu yüksek düzeyde yaparak.

uzun çalisma saatleri tam hedeflerinize dalmis ve takintili olmayi saglar

Amaciniz iddiali ve gerçek rüya ise, sadece tamamen olmak ve kesinlikle de takintili baska bir sey gibi zaman yardimci olabilir. Size hedeflerinize ulasma yolunda tam dalmis ve tamamen entertwined olmayi saglar çünkü Obsession, basarinin büyük bir sir degildir. Sadece tüm gücü ile hedefe ulasmak isteyen yüksek performans “bölge” içine alir, tüm enerji ve tüm güç planidir. Ayrica, daha fazla dalmis size, gün boyunca haline daha obsesif ve genel olarak gün boyunca olacak odakli. Bu saplanti bunun üstüne daha da artmasi anlamina gelir. Diger bir deyisle, daha da genisleyen ve basari hizlandirilmasi, artan yolu olacak.