cig-eni (elektronik nikotin inhalator) .. çalisir – sigara-elektronik sigara–e çikin

Elektronik Sigara aslinda gerçek bir sigara için ayni etkiyi ve mükemmel bir simülasyon olan bir çigir açan yeni bir sigara birakma ürünüdür.

E-Çig 14.000 kez gerçek sigara daha az zararli ve yaklasik% 70 daha ucuz yerine duman nikotin buhari akilli kullanimi ile ENI (Elektronik Nikotin Inhalator) olarak bilinen ürün, tüm hitap farkli modellerin çesitli gelir Bu Puro gibi sigara içen türleri, E-cigs ve borular.

Ben bir arkadasimdan bu ürün hakkinda duydum ve bana bir sigara içen olarak, ben bir gitmek vermek karar verdi! Ben simdiye kadar çok iyi degil, bu konuda duyulmasini tek kötü kelime, bir satin için gitti önce bu ürün hakkinda birçok referanslari okuyun.

Bu yüzden ben agir 3 yildir sigaranin kaybetmis uzun yillar geri kazanmak için resmi sitesine gitti. 140 $ (inc Nakliye) ve 10 Ön Dolgulu Tütün Yüksek Güç (18mg) kartuslar için Yesil Duman Temel Baslangiç ??Seti aldi ve maceraci ve dolum benim kartuslari için kullanilan Karpuz E-Sivi bir 10ml sise almaya karar verdim.

Magaza BubbleGum, RedBull, Nane Choc Chip, Apple ve Çilek gibi tatlar genis bir seçim var. Bu yüzden sigara daha iyi hem de AZ zararli olan tadi, her iki dünyanin en iyi.

Eger sivi kullanirsaniz yaklasik 60 sent öncesi her kartus maliyetleri dolu ya da 20 sent. Her kartus her sigara, yani nikotin degerinde 5 sigara üzerinde verimli 7 senti ödemeniz gerekir.

Ben cüzdanimi ve benim Saglik hem de iyi bir yatirim olacagini düsündüm, en iyisi bölümü, bu sadece hizli teslimat standartlarini bana basarisiz henüz olarak bana ulasmak için 2 gün sürdü oldugunu.

Ben ürün açti ve araç sarj cihazi, masa sarj cihazi, USB sarj cihazi da dahil olmak üzere E-Çig kullanimi konusunda intructions takip edilmesi kolay bir dizi bulundu … Ben gitmek ama simdi onun gerçegin an için olabilir … mi bu çalisir?

Benim cevabim kocaman bir evet, en kisa sürede ürün geldi ben sigarayi soguk hindi çikmak ve 8 aydir bir sigara için özlem olmadi! Ben gerçek sigara kapali yasaklandi halka açik yerlerde sigara benim ENI kullanmak bile daha iyi nedir, bu nedenle yasal olarak bile uçaklari, kapali her yerde kullanilabilir bir tütün ürünü olarak kabul edilmez!

Ben E-Çig inhale olarak pülverizatör fitil buhar haline kartusunun içindeki e-sivi dönüstürür, bir sigara gibi agzimda ayni hissi vardi. Normal bir sigara ile almak ve ayni zamanda agzimda karpuz bir tat teslim olarak elektronik sigara bogazin arkasinda inandirici bir isabet teslim.

Bu i bunun olacagini düsündüm tam olarak ne oldu! E-sivi aroma iyi bir lezzet oldugunu iddia bir çok sey farkli, gerçek bir tat sunmak ama tatma korkunç sona … degil ENI için durum.

Ben üfledi gibi, agzima duman gibi görünüyor buhar bagirdi, ama 140 $ için aldim bir sey için gerçekten etkileyici, bu gibi kokmuyor. Theres bile bir yesil veya kirmizi sarj ve gerektiginde dolum gerektiginde, ben teneffüs oldugumda bana söyler sonunda LED.

Genel olarak gerçekten koz sahsen denedim tüm mevcut nikotin replasman tedavisi ürünleri, E-Çig bana isik gösterdi müsteri hizmetleri, ürün ve üst düzey etkilendim. Onsuz evden asla!