bagis yoluyla bir etki yaratmak için ögrenmek

Cani sikkin ve çogu insan zor bir gün çalisma ile aldiktan sonra hissedebilirsiniz gibi yorgun, yine de içinde bosluk hissedeceksiniz. Neden bu böyledir? Kez, insanlar baskalarina yardim etmek için dogarlar çünkü öyle. Kimse onlar ulasmak için çalismayin eger, kendi deger fark baskalarina yardim ve birilerinin hayatinda bir etki yapacaktir.

Sekilde size en uygun olacak hangi gönüllü, hayir isleri, bagis, vb tüm baglidir – bir etki yaratmak için birçok yol vardir.

Eger bagis için hedefledigimiz, size bagis yoluyla bir etki yaratmak için bazi önemli ipuçlari ögrenmek en iyisidir. Onlar para birimlerinde her zaman olmak zorunda degilsiniz. Hala degeri hiçbir sey verebilir.

Topluma bir seyler bagis kesinlikle bir etki yapacaktir. Kar amaci gütmeyen kuruluslar ihtiyaci olan insanlara yardim etmek için topladigimiz fonlarin çikarmak.

Bagis ile ilgili iyi sey diger hayatini yeniden baslayabilirsiniz olmasidir. Örnegin, bir yasam ya da küçük bir is kurmak isteyenler, onlar krediler araciligiyla kar amaci gütmeyen kuruluslar yardim isteyebilirsiniz. Bu kuruluslar bagis yoluyla para elde. Anahtar böyle bagis gibi diger kaynaklardan fon elde degil eger bu gibi kuruluslar diger insanlarin zor yardimci bulabilirsiniz olmasidir. Bu nedenle, bagis saglayan kesinlikle toplumda ve hatta dünyada etkisi yapabilir.

Iste bagis yoluyla bir etki yaratmak için bazi büyük ipuçlari:

1. Bir araba verin

Charity bagislar her zaman toplumda iyi bir etki yaratmak ve sadece sadaka üzerinde çikiyor. Bu para bagis seçebilirler, ama günümüzde, birçok yolu sadaka bagis için vardir.

Örnegin, bir araba bagis için tercih edebilirsiniz. Bu ile, bir bagis olarak aklinizdaki herhangi bir hayir kurumuna Kullanilmis veya eski araba verebilir. Ayrica araba satmak ve sadaka devam verebilir.

Onlar vergi ücretsiz ya da vergi indirilebilir oldugu için sasirtici, sadaka araç bagis gibi iyi alici ancak donör fayda vermez. Sadaka araba bagis ile, bir vergi indirimi için talep edebilirsiniz. Sadece vergi beyannamesi zorunda zaman bir vergiden düsülebilir bagis makbuz saglar.

Araba bagis ile, hayir kurumlari gibi kar amaci gütmeyen kuruluslarin ihtiyaçlarini sübvanse için ek maddi imkanlara sahip. Çok az düsünce ile, kesinlikle bagis yoluyla bir etki yapabilir. Düsünün kaç evsiz çocuk, yasli insanlar, ya da araç bagis yararlanacaktir felaketler kurbanlari.

2. Sizin bereket paylasin

Amerika Birlesik Devletleri’nde, bazi hükümler alicilara bagis ve faydalari vergi indirimleri için firsatlar saglar 2006 Emeklilik Koruma Yasasi altinda öngörülen. Bu ile, en sevdiginiz hayir kurumlarina emeklilik katki bagis ve vergi indirim keyfini çikarabilirsiniz.

Ayrica hayat sigortasi yararlanmak ve kar amaci gütmeyen bir kurulus veya yardim için politika devredebilir.

Gerçekten de, gelecege yönelik yolunuzu çalisma iyi bir plan olabilir. Ancak, bereket paylasmak için ögrenme size parlak bir gelecek verecek. Bu sadece daha iyi vergi indirimleri vermek degil, ayni zamanda bir etki yapacaktir. Emeklilik katkilari bagislayarak, kendi küçük sekilde yüzlerce insanlara yardim etmek mümkün olacak.

Çogu insan, etki bagis diger insanlara getirebilir ne dünyaya çok daha farkinda olmayabilir. Bilmedikleri bile dolar en küçük miktarda bir yardim veya herhangi bir kar amaci gütmeyen kuruluslar için bagis oldugunu, onlar kesinlikle büyük bir etki yapabilir.

Bagis ile, diger insanlara firsat, umut, ve bereket verir. Kendi varligi için bir neden – Sen sadece onlarla yasamak için bir sey vermeyin, onlar için yasamak için bir sey vermek. Ve karsiliginda, bir sekilde baskalarinin hayati ve hatta dünyayi degistirmek.

Demisler, küçük bir mum bir oda isildayacak. Ve bagis yapar. Bagis yoluyla bir etki yaratmak için ve kesinlikle toplumda degisiklik göreceksiniz ögrenin.

Iyilik gücüne inaniyoruz. Bir senet kesinlikle birçok hayat çözebilirsiniz.