zihin kontrolü mitler ve secrets_

Ben kelime “zihin kontrolü” derseniz, ne kafa içine çikar?
Bilim kurgu rayguns, belki, ya da ugursuz görünümlü hipnoz “Sen benim iktidarda olan” mirildanarak ..?

Peki, düz bir sekilde bu mitler ve kliseleri tekme edelim! Bir cihaz henüz diger insanlarin zihinlerini kontrol ve onlari istediginiz her seyi yapmak için izin icat edilmistir.

Ne bir hipnoz size iradesine karsi bir sey yapmak için zorlayabilir. Tüm bir hipnoz bir hipnotik duruma size yol oldugunu ögrenin. Hipnoz telkinde bulunamaz, ancak her zaman bu reddetme gücüne sahip sizin ahlak ile çatisma halinde.

Ama istenen hedeflere ulasmak yardimci olmak için kendinize kullanabileceginiz zihin kontrolü teknikleri (ve digerleri), örnegin orada ARE kendine güven artirma veya engellemeler üstesinden. Bu yöntemler bilinçli zihin-geçirerek ve bilinçalti ile dogrudan iletisim kurarak çalisir.

Bilinçalti nedir?
Bizim derin yerlesimli aliskanliklari ve davranislari kontrol beynimizin bir parçasi. Bilinçalti ulasmak ve yeni düsünce-aliskanliklari ve davranislari olusturmak için bunlari kullanir herhangi bir mesaj emer. Gerçek, derin degisim elde etmek istiyorsaniz, bu bir bilinçalti düzeyde gerçeklesecek gerekir.

Bilinçalti erisim en iyi yollarindan biri dogrudan bilinçalti mesajlasma. Subliminal mesajlari algi bireyin normal bir esigin altina iletilir. Örnegin, görsel bir mesaj çok kisa süre gösterilecek olabilir ve bilinçli, henüz bir bilinçalti düzeyde onlar tarafindan algilanan bir kisi tarafindan görmedim.

Bu kisinin aldiktan farkinda degilse bir mesaj göndererek degerini ne isteyebilir …
Ve yine, bu bilinçalti mesaj kadar güçlü kilan tam olarak ne var. Bizim elestirel-farkinda bilinçli zihin normal olarak her gün almak birçok mesajlarin en filtreler, bu yüzden bize herhangi bir etkisi yoktur. Bilinçalti mesajlari bilinçli zihin by-pass ve gerçek ve kalici bir etkisi olabilir bilinçalti, düz gitmek.

Kendini gelistirme için subliminals kullanmak için, tabii ki, bunlari bilinçli olarak farkinda degildir bu yüzden mesajlari yönetmek için bir yöntem gerekir. Orada birkaç olasilik vardir, ancak bu makalede ben Subliminal Güç yazilim spot istiyorum.

Subliminal Güç bilinçalti mesaj komut yüzlerce yüklü olarak geliyor. Sadece istediginiz olanlari seçin – örnegin hafiza gelistirmek – ve program PC ekraninda mesajlari yanip söner. Bu bilinçli göremeyecek kisa, bu yüzden hemen istediginiz düsünce-kaliplari ile zihin “yeniden programi” baslar bilinçalti, düz gitmek.

Ama belki de kulaklarinizi ziyade gözüyle teslim sizin subliminals tercih ediyorum? Daha sonra bilinçalti CD’leri cevap olabilir …

Bu yöntem, bilgisayar ekranina bakarak gerekir, ya da hiç hatta bir bilgisayar yakin olmayin avantajina sahiptir. En bilinçalti CD’leri herhangi bir ses aygiti çalinabilir.

Görsel yöntemler oldugu gibi, bilinçalti CD’leri bilinçalti dogrudan olumlu affirmations göndererek çalisir. Bunu basarmak için birçok yol vardir. En yaygin bilinçli zihin sadece mesaj parçasi duyar, ama bilinçalti bir olarak kabul, tüm mesaji dengeler ve birlikte parçalari “arka plan fisilti”, bir “zihinsel komutu.” Diger güçlü teknikler stereo konfüzyon, ters mesajlari ve sessiz ses içerir.

Bu tüm bilinçalti CD’leri ayni oldugunu, ancak, dikkat etmek önemlidir.
Özellikle, satilan birçok CD ticari yukarida belirtilen yöntemlerden sadece BIR kullanin.

Biz ancak, tüm farkli konum ve bir kisi için iyi çalisan bir yöntem baska bir ile ancak etkili olabilir. Bu bir CD üzerindeki tüm en etkili yöntemlerden birlestirmek için, bu nedenle, mantikli olmalidir. Ve bu Subliminal-CDs.com bilinçalti CD kayitlari onlarin ödüllü dizi asagi var sadece ne.
Sitenin resmi Web en büyük bilinçalti CD ve MP3 magazasi ve 120 güçlü bilinçalti kayitlari, profesyonel essiz 5 parçali Kodlama Sistemi kullanilarak üretilen tüm ™ Bradley Thompson tarafindan gelistirilen sunuyor.
Hedefiniz ne olursa olsun, depresyon yenerek Subliminal CD de, karsi cinsle güven artirmak için bu elde etmenize yardimci olacak bir ürün bulmak için kesin.
Kendi kullaniminiz için veya baskalarina (veya satmak) vermek için – Ama belki de bir adim daha ileri ve kendi kisiye özel CD olusturmak istiyorum.

Subliminal-Studio ile sirketin Subliminal-CDs.com kayitlarinda tam olarak ayni mekanizmalari kullanarak, kendi bilinçalti CD’leri olusturabilirsiniz.

Size rehberlik için, “kendi Subliminal-Studio gelistirme” kendini gelistirme gurusu Bradley Thompson tarafindan bir kitap, olsun. Bu kendi bilinçalti kayitlari, adim adim olusturma sürecinde size alir.

Buna ek olarak, ayni zamanda Subliminal-Studio yazilimi CD alirsiniz. Bu birkaç dakika içinde kendi bilinçalti CD’leri olusturmak için gereken tüm araçlari ve kaynaklari içerir.

Bu telif ücretsiz fon müzigi, binaural attigi 2 saat, 2 ½ dogadan sesleri, MP3 formatinda 22 profesyonel kaydedilen bilinçalti komut saat, ve kendi sessiz subliminals (bir çok güçlü bir teknik) olusturmak için aranan bir komut dosyasi içerir. Ayrica kayitlari derlemek için Adobe Audition bir deneme sürümü olsun.

Bir telif ücretsiz lisans tüm ses kaynaklari ile saglanir. Eger hiçbir ekstra ücret ödemeden kendi ticari kayitlari perakende anlamina gelir. Örnegin, ya da ebay alisveris yoluyla, el sanatlari fuarlarinda bu paket ile üretmek CD satabilir.

Hiç kuskunuz olmasin: zihin kontrolü teknikleri burada basit gelebilir ortaya, ama son derece güçlüdür.
Benim tavsiyem takip ederek, ve bu mükemmel bir araç küçük bir yardim ile, gerçekten zihin ve yeniden program istediginiz her seyi elde etmek için kontrol altina almak. Sadece bu degil, baskalarina ayni sekilde yapmak yardimci olacaktir kendi zihin kontrol ürünleri üretebilir isterseniz.

Iyi sanslar ve subliminals inanilmaz zihin kontrolü güç tadini çikarin!