Sanayi ticaret yayinlar yunuslama için 10 teknikleri

Bir ulusal ticaret yayinda bir makale Yayincilik özellikle dergisi ise, AOS dolasim diger pek çok basvuru karsi rekabet anlamina gelir, zor bir sorun mevcut olabilir. Burada görev basarili yardimci olmak için bazi yararli teknikler vardir.

1. Her ne pahasina olursa sesli kaçinin.

En sevdiginiz dergi de editörleri makaleler yayimlamak için istekleri kusatilmis bulunmaktadir. Bunlar genellikle basin bültenleri ve bylined makaleler her gün yüzlerce alirsiniz. Bir sesli mesaj birakarak neredeyse yanit eksikligi garanti eder. Telefonla iletisim ulasmak mümkün, operatöre konusmak, sorununuzu açiklamak ve Eger öyleyse, ya da üzerinde tutmak için ya da editör alabilirsiniz ayni katta bir resepsiyonist aktarilacak sormak editörü in olup olmadigini belirlemek tanitim cevap.

2. Her zaman hikaye e-posta için izin istemek için ilk çagri.

Editörler ekstra çagri takdir olmasa da, bu öne çikarin için birkaç yollarindan biridir. Hikayenizi fikrini ve editörü düsünüyor olup olmadigini sormak, dergi için uygun AOS. Degilse,, Äôve kendinize zaman ve tirmandigi bir sürü kurtardi.

3. Editörü ile bir iliski gelistirmek.

Editör size bir profesyonel ya da sadece bir dostu kisi anlarsa, basarili olmak için daha olasidir. Eger atis sürecinde takip gibi editörü ile bir iliski genellikle gelistirir.

4. Grafik destek saglar, ancak bunu göndermeden önce bekleyin.

Grafik destegi yayin sansinizi artirir, ancak göndermeden önce geri tutmak gerekir. Her seyden önce, don, AOT hikayenizi kabul edilmeden önce bir editör, AOS bilgisayar kadar zarar istiyorum. Ikinci olarak, delige bir as olarak grafik destegini kullanabilirsiniz. Editör yazi hakkinda tereddüt ise, sansinizi artirmak için grafik destek alma olasiligi da sayabiliriz. Son olarak, grafik destegi sunan onlar henüz hikaye baktim olup olmadigini görmek için tekrar editörleri aramak için bir bahane verir.

5. Önemli yayinlar disinda, yazi isleri müdürü ile dogrudan anlasma.

Kesim 50.000 yaklasik bir sirkülasyon oldugunu. Yazi isleri müdürü ile dogrudan ilgili olarak, sonraki onaylari için ihtiyaç önlemek. Düsük rütbeli editörleri ayrica, baskasi veya daha yukari birisi için yazi atifta söyleyerek baskasina deneyebilirsiniz.

50.000 üzerinde tirajli yayinlar için, yazi isleri müdürü ile temasa geçmek hemen hemen imkansiz olabilir ve yendi editörler / gazetecilere bu dergilerde özerklik daha yüksek bir derece verilir.

6. sebat!

Yazi göndererek sonra, editörü bakmak için birkaç gün vermek ve sonra yeniden arayin. Eger bir yanit bir yol ya da diger almak kadar tutun.

7. Iletim tam olarak ne zaman saglayarak telefon üzerinden makaleyi gözden geçirin.

Tipik olarak, editörler bir süre için yazi yok sayacaktir. Üçüncü takip çagrisinda, telefon üzerinden makaleyi gözden geçirmek ve bulmak için daha kolay hale getirmek için iletim tam zamani saglamak için editörü isteyin. Bu zamana kadar, editör görmezden suçlu hissedeceksiniz, ve muhtemelen yayinlanan alacak.

8. Editör asagi pin.

Hatta bir makale kabul ettikten sonra, editörler bir vaatte önlemek için deneyebilirsiniz. Eger öyleyse, üzerinde çalistiklari ve ne zaman makale görünebilir ne sorun onlara sormalisiniz. Aksi takdirde, olmayabilir.

9. Bylined makaleler için, önce bir taslak göndermek için sunuyoruz.

Böyle yaparak, size yayimlanmayacak bir parça yazma çok zaman harcama kaçinin. Ayrica, düzenleyici sürecin bir parçasi haline. Editör ilk anahat onaylamasi halinde makale daha yayinladi olmasi muhtemeldir.

10. Yerlestirme bulun.

Editör makale Kasim sayisinda yayinlanacak diyorsa, sorun çiktiginda bunu bulmak emin olun. Genellikle, makaleler ekstra reklam lehine (gibi, Äúspace hususlar anilacaktir, AU) olarak silinebilir. Bu durumda, yazinin hassas zaman degil dikkat etmelisiniz (bu dogrudur gelen) ve gelecek sayisinda dahil isteyin.

Tabii ki, yukaridaki noktalari Yazinizin iyi yazilmis ve okuyucuya ilgi haber degeri konuyu kapsar varsayalim. Eger bu testi karsilamak sartiyla, yukarida listelenen teknikleri atis sürecinde çok degerli ispatlamak zorundadir.